10 Yıl Sonra Böyle mi Olacaklar?

10yil1

Victoria Beckham

10yil2

David Beckham

10yil3

Angelina Jolie

10yil4

Brad Pitt

10yil5

Madonna

10yil6

Paris Hilton

10yil7

Britney Spears

Dailymail gazetesi, ünlü yıldızların 2020 yılındaki hallerini hayal etmiş. Paris Hilton’a biraz haksızlık etmişler sanki. O kadar para pul varken,  Hilton bu hale gelir mi?

22 Comments
 1. hauahhaha xD Victoria süper olmuşşş :):) Görse bu halini ağlarr benceee xD

  ****************

 2. gerginleştiriciler, kırışık gidericiler boşunamı üretiliyorlar:) estetik cerrahlar toplu iş bıramamı uygulamışlarda bunlar bu hale gelecek:)

 3. anammm brad.im yine çogg yauşuklu yauu:))) bnc de asla öyle olmicklar hatta şmdkinden dha güzl-yakışıklı olucaklar bknz: ajda annem:)))

 4. Bunu yapmakla ugrasana kadar Ajda Pekkan’ in 10 yil onceki ve sonraki fotolarina bakmalari yeterli olurdu sanirim =))) 10 yil sonra daha da genclesirler eminim =)))

 5. ayyyy bunlar ne böyle bence erkekler görmesin hatunlardan vazgeçerler sonra yaa :))

 6. bence 10 yıl sonra bu kadar yaşlı olmazlar : ))
  20 yıl falan belki :D
  hele brad pitt’te bu potansiyel varken onun 70 yaşına kadar böyle görüneceğini sanmam :p

 7. diğerleri çok güzel olmuş ama britney ve parisi yapamamışlar bence :S :D:D

 8. hahahhahhahahhahaahahhahahaha ayy süper yaa hahaahah şimdiden hyali bile süper hahahahhaah cok güldm ya :D :D :D :D :DC mutlu yıllarrrr :D

 9. ayy çok iğrençç hayal güçlerini biraz geliştirmeleri lazımm yelizcimm dediğin gibi milyon dolarlarıı varken neden bu hale gelsinnlerkiiii :DD

  Brad çok tonton olmuş ama bence okadar yaşlanmazz
  Viki desenn servetini harcarr yinede kendini öyle görmeye tamammüül edemez:DDD
  Pariss 10 yıl sonra 60ına giriyorda benimmi haberim yok:D abartmışlarr yahuu:))))))))

 10. bu hale kesinlikle gelmezler gelseler bile bence bi 30 yıl sonra bilee.. oadar çokk şey varken ne kırışık kalırr ne sarkma ne çökme…:D hepsi dimdik olur…

 11. böyle yaşlılık fotoları hayal edeceklerine şaşkın ördeğe benzeterek hepsini botox manyağı yapıp şişirselermiş daha çok gülerdim :)

 12. tatlım bencede onlara bişi olmucak ama biz acaba 10 yıl sonra nasıl olacağız :SSS..

 13. bence ztn madonna nın photoshopsuz orjinal hali öledir:):)wücudu özellikle inanılmaz deforme olmuş!! kızlar hiç bişi orjinalden daha orjinal olamaz bu kdr estetik we kimyasala inanın hepsi çok dha erken buruşucakk:)örneğin ajda pekkan yakından görseniz emin olun korkarsınız:)şuan 60yaşında olduğunu düşünüyorum ama 20sene öncede yine o şekilde korkutucu olduğunu söyleyenler wr:)tabii teknoloji inanılmaz hızlı ilerliyor eğer estetik dışında farklı şeyler çıkarsa bilemicem..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak