2007 2008 Kış Modası Kısa Ceketler

rachelbilson01.jpg

Hem modaya uygun kıyafetler giymek ve kendine bu kadar yakıştırabilmek çok zor olsa gerek ama Rachel Bilson bunu başarmış. Rachel Bilson’un üzerindeki ceket, pantolon ve uzun çizme bu sezonun trendini yansıtıyor, vücudu da bu tarz bir kombini kaldıracak kadar güzel.

2007 2008 kış modasında kısa ceketler, binici pantolonlarla veya skinny jeanlerle çok sık karşımıza çıkıyor. Kısa ceketlerle birlikte, bolero ceketler ve yarasa kollu ceketlerde bu sezonun trendleri arasında.

kisaceket02.jpg
Marks Spencer’ in kısa ceket modelleri çok cici görünüyor. Ben mavi olanı çok sevdim. Yaklaşık fiyatları 65.00 YTL ile 100.00 YTL arasında.

kisaceket011.jpg

18 Comments
 1. Rachel Bilson’un giydiği ceketi mağazada görsem almazdım ama böyle çok ykıştırmış hakikatten. Yani bu ceketi nerde bulabiliriz Yeliz Hn. bana bir yardımcı olun lütfen:))Alışverişe götür beni Yeliz…

 2. Yeliz hanım ne işle uğraşıyorsunuz? Mesleğinizin modayla alakası var mı? Ve ayrıca belirtmek isterim siteniz çok güzel, tam bayanlara göre :)

 3. Başak Merhaba, mesleğimin moda ile ilgili değil ama ileride olabilir:) Çok teşekkür ederim. Sevgiler

 4. Bende çok seviyorum bu ceketleri. Cumartesi mavi renk olana benzeyen bir tane aldım , benimki kareli :) Gerçi beni biraz kilolu göstermiş ama olsun , çok hoş bu ceketler.

 5. Esra, uzun görürsem sana mutlaka haber veririm.

  Canay,ne güzel ekoseler de çok güzel duruyor iyi günlerde kullan.

 6. yeliz hanım elbiseler çok güzel
  ve bende bunlardan örecem aynısını çıkartmaya çalışacam ok by :)

 7. Emine hanım, bu modellerin örülmüş halini mağazalarda gördüm çok sevimli duruyor elinizden geliyorsa mutlaka örmelisiniz, teşekkür ederim, sevgiler

 8. cok güzel kıyafetler genç kızlar içinde biraz daha koyarsanız sevinirim

 9. bence giyinebilirlik acısından cok hoş ceketler renklerde cok güzel

 10. ya gerçekten çok güzel ben 15 yaşındayım yaşıma gitmez diye hiç almıyorum böyle bir şey ama gerçekten çok güzel peki bunları nerde bulucaz? uuff yaşımmm…!!!

 11. ya n olur biraz daha genç kızlara yönelik koyun lütfennn… böyle 15-20 yaş arasıı

 12. ya warya bu ceketler bende manyak durur ya ALLAH wergısı fizigim sayesindeeeee huyum kurusun alıcam bende banaen bananeeee:(

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak