2007 2008 Kış Modası Renkli Skinny Jeanler

skinny-victoria.jpg

2007 yaz ve kış sezonun en popüler ürünü olan skinny jeanlari Victoria Beckham, Sienna Miller ve Kate Moss gibi ünlüler bizimle tanıştırdı. Skinny jeanlerin renkli olanları yazın olduğu gibi kış sezonunda da çok fazla giyilmeye devam edecek  gibi görünüyor. Hangi mağazaya girsem karşıma çıkıyor. Hatta bazı mağazalarda artık normal paça jean satılmıyor:). Baseni geniş olanlar üzülmesin, uzun tunik ve trikolarla çok rahat kullanabilirler. Yoksa siz hala skinny jean almadınız mı? Yüksek bel skinny jeanlerle ilgili bir haber yapmıştım.

Bide bugünlerde beyaz olanlar çok moda, Mango’da satılıyor. Mango’daki skinny jeanlerin yaklaşık fiyatları 50-60 YTL civarında desemde inanmayın, Mango’da süpriz indirimler çok fazla olduğu için verdiğim fiyatlar sizi yanıltabilir, M2 indirim mağazaları her zaman daha uygun fiyata ürünler satıyor. Kadiköy Bahariye ve Profilo alışveriş merkezinde var.

coloured_skinny_jeans.jpg

Buradaki modeller Asos ‘un sitesinde 25 EURO’ ya satılıyor. Türkiye’de size önereceğim  skinny jean satılan yerler, Taksim’deki Beyoğlu İş Merkezi veya Terkos Pasajı ( fiyatlar daha uygun), Mango ve Topshop.

mango-skinny.jpg

Sarı ve mavi olan Mango’nun skinny jeanleri, rugan topuklu ayakkabılarla sunulmuş.

6 Comments
  1. yaw bunlar ne böle moda die palyaçoya mı döncezz yani üstüne para verseler giymem ama allah için yakışanıda var:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak