2007 2008 Kış Modası Şort Modelleri

topshopshort.jpg
Topshop şort modelleri

2006 yaz sezonundan itibaren moda trendleri arasında yer almaya devam eden şort ve bermuda modelleri, 2007 2008 kış sezonunda hemen hemen tüm markaların koleksiyonlarında var. Ayrıca defilelerde giyilen şortlarda gittikçe kısalmaya başladı. Acaba şehirde bu kadar kısa modeller kullanılacak mı? Opak çoraplarla kullanılırsa olabilir ama ince çoraplarla kullanmak biraz zor olabilir hem üşürsünüz hemde bacaklarınıza laf atan çok olur aman dikkat:). Genelde modeller duble paça tasarlanıyor, 2007 2008 kış sezonundaki şort modellerini kısa oxford botlar, uzun çizmeler ve babetlerle kombinlenerek kullanabilirsiniz.
mangoshort1.jpg
Mango şort modelleri

Bacak boyunuz kısa ise, şortların altına platform topuklu bot veya ayakkabı tercih etmeniz daha doğru olur. Böylece bacaklarınız olduğundan daha uzun görünecektir. Zaten bu sezon platform topuklar çok moda. Özellikle diz boyu olan şortları tercih edecekseniz kesinlikle bu platform topukları tercih etmelisiniz.Uzun bacaklarınız varsa hem kısa şortları hem de diz boyu olanları rugan babetlerle daha rahat kullanabilirsiniz. Bence duble paçalar daha güzel duruyor.Bende yaz sezonunda duble paça şort aldım, çok severek kullandım.

7 Comments
  1. EN SEVDIGIM GIYIM TARZIDIR SORT..AMA SIGARAYI BIRAKTIKTAN SONRA ALDIGIM KILOLAR YUZUNDEN MALESEF BAYILDIGIM BU SEZON KI MODAYI GIYEMIYORUM.. BU SORTLARDA COK KEYIFLI

  2. Esra,özellikle bu havalarda opaklarla giymek lazım.
    Kıymet,gerçekten keyifli modeller hergün pantolon giymekten sıkılıyoruz, şort etekden daha rahat:)kilolarını verince giyersin artık.
    Sevgilerimle

  3. Diz boyu olanları ben de beğeniyorum. Platform topuk olayına katılamıyorum. Boyunuzu uzatmak için giyildiği hemen anlaşılıyor ama çok dikkat çekiyor ve kaba duruyor.

  4. yha bu şortlar cook tatlı amaa:)) şort hastası olarak hemen soruorum bunları nerde bulabiliriz? zaten bi gün bu şortlar yüzünden sevgilim katil olcak:))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak