2007 2008 Trendi Gri Tonları

gri-modasi.jpg
Fotoğraflar: neimanmarcus

Gri tonları çeşitli kumaş dokularıyla bu sezon pek çok seçenek sunuyor. Saten elbise ve bluz, deri ceket ve eldiven, hırka ve pelerin daha bir çok modelde gri tonları kullanılmış. Griyi kırmızı, pembe, mavi, mor vb birçok renkle birlikte kombinleyebilir, sonbaharda hafif bulutlu havalarda kurtarıcı renklerden biri olarak kullanabilirsiniz.

2007 2008 Sonbahar Kış sezonunda gardrobunuzda gri tonlarında bir pantolon, hırka, triko veya bir pelerin bulundurmalısınız ki trende ayak uydurabilesiniz.

8 Comments
  1. Şu yeniden hortlayan “babanne” ayakkabılarına bi türlü ısınamadım :) geçen yıl olsa “ıyyyyy o da ne!” derdi herkes.. moda işte. garip..

  2. Modaya uymuyorum kendi tarzımı kendim belirliyorum diyenlere pek inanmıyorum, sokakta birçok insan moda ikonu gibi geziyor:)

  3. grilerin moda olmasına çok sevindim çünkü moda olduğunu bilmeden çok güzel pantolonlar hırkalar ve yarasa kollu düşük omuzlu bluzler aldım:))

  4. Selda’cım, gri çok kullanışlı bir renk severim, aldıklarını iyi günlerde kullan. Sevgiler

  5. Adaşım benim adımda yeliz karadeniz sadece tesadüf eseri burdayım adımı yazdım burası çıktı
    okudum yorumları güldüm neşeli geldi tavsiyelerinde öğretici geldi emme adaşım kendimden bana da gına geldi:))))

  6. Sağol Yelizciğim:)) Ya bu arada özellikle biz çalışan bayanlara ne kadar faydalı olduğunu biliyorsun değil mi.Yoğunluktan dergi karıştırmaya vakit bulamıyorum ama siten elimizin altında çook güzel.Sağool.Yeliz bir de bu senenin kaban modası nasıl, hangi renkler hakim? Nasıl bişiler alsak?

  7. Selda’cım katkım oluyorsa ne güzel,teşekkür ederim. Kabanlarla ilgili haber en kısa zamanda yapacağım.Sevgilerimle

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak