2007 Yılına Damgasını Vuran Trendler

2007 yılına veda etmeye hazırlanırken, hem 2007 yılına damgasını vuran hemde 2008 senesinde de popülerliğini sürdürmeye devam edecek trendleri sıraladım. Tabiki burada yer almayan birçok trend var, sizce 2007 yılının en gözde trendi hangisi? Bence bu sezonun en dikkat çekici trendi ankle olarak adlandırılan bilekte biten botlar.

SKINNY JEANLER

PAYET
sequindress.jpg

OPAK ÇORAPLAR
opakcorapsinnea.jpg

ANKLE ve OXFORD BOTLAR
celebankleboots.jpg

YELEK
katemoss_243×286.jpg

RUGAN

KEMER
jessica-simpson1.jpg

KISA SAÇ
kisasac.jpg

LEOPAR DESENİ
siennaleopard.jpg

BABETLER
babetmodasi.jpg

CROCS ve UGG BOTLAR
crocsugg.jpg

FÖTR ŞAPKALAR
fotrsapkalar.jpg

ÖRGÜ
20072008orgu-11.jpg

9 Comments
 1. Babetleri bende çok seviyorum çok rahatlar, dün cevahire gittim bot bakarken gönlümü gri bir babete kaptırdım ve aldım:) ama bu havalarda pek giyilmiyor, bahara giyerim artık:)

 2. Bu kış bence uzun zamandır geçen en renkli kış oldu.Ya da ben bu kış modayı çok yakından takip ettim.Benim de en çok hoşuma gidenler,skınny jeanler, örgüler, kemerler burada yazılmamış ama kesinlikle tunikler ve tabiki kısa saçlar oldu:) Tabiki şunu demeden geçemeyeceğim benim modayı bu kadar takip edip yeni trendleri bilmem de Yelizin payı çok büyüktür.Takipçinim Yelizcim:)

 3. slm yelizcim siteyi uzun zamandır ziyaret edememiştim yine çok güzel şeyler eklemişsin ellerine sağlık:))
  benim trend favorlarilerim arasında kısa saç ve babetler çok öncelikli insada masum ve sevimli bir hava yaratıyor bence bunlardan sonrada opak çoraplar geliyor kış günlerinin kahramanları bence onlar oldu… sevgiyle kal canım by

 4. ileriyi görmek ayrıcalıklı insanlara mahsus bir durum ve ben ayrıcalıklara sahip bir insanın sitesine yorum yazmaktan gurur duyuyorum :)

 5. Sema Merhaba, skinny jeanler geçen sezondan beri popülerliğini koruyor, herkese yakışmıyor ama çok sevildi:)

  Seldacım, çok teşekkür ederim, yardımım oluyorsa ne güzel valla bu sezonun trend ürünlerinin çoğunu bende sevdim.

  Zehracım, fırsat buldukça sizler için birşeyler yazmaya çalışıyorum, dediğin gibi babetler çok rahat ve sevimli duruyor ayrıca kısa saç çok modern duruyor, cesaret edip kestirmek lazım.

  Engin, teşekkür ederim, çok naziksin :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak