2008 2009 Kış Modası / Bere Modelleri

Bere modelleri

Bu hafta sonundan itibaren havalar iyice soğudu. Kaşkollarımı yaklaşık bir aydan beri takıyorum ama artık bere zamanıda geldi. Özellikle kulaklarımızı iyi korumamız gerekiyor. Bere takmasanız bile kaşkolunuzla koruyabilirsiniz. Bende anne nasihatı vermeye başladım:) Ama sizler benim için değerlisiniz. Bu görmüş olduğunuz modeller Topshop ve Accessorize’in. Bu kış sezonunda alternatif modeller oldukça fazla. Ponponlu, fiyonklu, payetli ve saç örgü modeller göz önünde.

Şapka ve Bere Modelleri2008 2009 Kış Bere ModelleriBere Modası

12 Comments
  1. şu ikinci bere varya aaaaahhhha ahh!!! :) ne şeker şey o ole yaaa bayıldımmmmmmmm…. :)

  2. top shop’a bakmadım ama accessorizeda çok güzel modeller var. hatta önceki gün baktığım modeli başka bir dükkanda almak için girdim ama yoktu. acaba her dükkanda farklı modeller mi var? tabi o kadar çok ki, nasıl sığdırsınlar..

  3. ben pek bere kullanamıyrm ama grçkten hepsi çok gzl ilk baktığımda bnmde gönlümü çelen ikinci resimdeki oldu fiyonkuyla çok cici

  4. ay süperlerrrrr çok sefiiiioomm ve kullanıyorum..yakışana da yakışıyor..yani bana:))))

  5. evet hepsi çok güzel ama 2. sine bayıldım o nerden??
    onun beyazını istiyorum:)

  6. Yelizciğim bunlar çok tatlı..Ben kaşkol ve uzun,kalın şallarımı kombin amaçlı olsa dahi kullanmaya başladım bile.Ama ben şu bere,atkı-şapka takımlarımı falan indirmeye ve bunların alışverişine başlayaym:):)

  7. uff ben mı garıbım anlamadmm hıç hoşlanmıorum bere takmaktann ama almayı sevıyorum çok cıcılı bıcılı oluyooo tam benlık

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak