2008 ilkbahar Yaz Büyük Şapka Modası

buyuksapkalar.jpg
buyuksapkalar2.jpg
Fotoğraflar: nymag
Artık her sezon bir şapka trend oluyor. 2007 2008 kış sezonunda fötr şapkalar, bereler trendi simgelerken, 2008 ilkbahar yaz sezonunda da büyük şapka modası var. Yazın bu tür şapkalar çok kullanışlı olacak. Hele ki beyaz tenliler ve yüzünü güneşten korumak isteyenler için çok iyi bir  fikir bence. Bu arada güneşten bahsetmişken solarium 2008 yılının outları arasında yaza hazırlık yapayım derken solariumlarda vakit harcamayın derim.
Christian Dior, Oscar de la Renta, Chanel, Zac Posen gibi ünlü markalar 2008 ilkbahar ve yaz koleksiyonlarında büyük şapkalara yer veriyorlar. Özellikle kenarları büzgülü olan modeller dikkat çekiyor.

9 Comments
  1. Valla iyi güzel de kendimi bu kocaman şapkalarla ingiliz kraliyet soyluları gibi yürürken hiç düşünemiyorum.Bu şapka modeli bana hep çok zarif gelir ama kullanır mıyım bilemiyorum.Gerçi hoş moda olunca her şey birden bire çok mübah oluyor ya neyse

  2. benim çok hoşuma gitti bu haber.. ben beyaz tenliyim ve ciddi anlamda güneş beni rahatsız ediyodu.. böylelikle hem modayı takip edip hem de kendimi koruyabileceğim;;;.. zaten chanel modelini de çok beğendim ;))

  3. Seldacım, ben geçenlerde denedim daha ufak boyutta olanlarını kullanabiliriz :) peacoksda ufak mor renk vardı denedim, çok hoştu:)

    Zümrüt, güneşten korunmak için çok iyi bir çözüm önümüzdeki yaz şapkasız sokağa çıkılmayacak bu modeller çok moda.

  4. teşekkür ederim.. cevahirde girmiştim bu mağazaya ama adı hiç dikkatimi çekmemşti.. bundan sonra daha detaylı inceleyeceğim çevremi;;)))))))

  5. vallah doğru söylemek gerekirse ben hiç beğenmedim hiç hoşuma gitmedi bana ters gelir

  6. chanel herzaman kendime en yakın buldugum bi giyim tarzı bu arada büyük şapkaları (ben onlara türkan şoray şapkası diyorum )kendime çok yakıştırıyorum.çok hoşuma gidiyor.

  7. insanların giyebileceği ve kendine yakışanlar modasıdır bence bu şapkalar ne böyle uzay mekiği gibi kim bunları alıp da takar modacılara anlam veremiyorum şu kıyafetlere bakın doğru değil mi arkadaşlar iyi akşamlar.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak