2008 Kış Sezonu Trendi “Konçlar “

konclar.jpg

Soğuk havaların kendini iyice hissettirdiği bu dönemmlerde 2008 kış trendlerinden biri olan konçlardan kullanmaya ne dersiniz? Özellik bu 2008 kış modası olan tayt, şort ve opak çoraplarla çok hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Şimdi konç giyme zamanı, eskiden sadece spor yapan bayanların kullandığı konçlar artık şort, etek, elbise ve tayt altına giyiliyor. Peki hangi ayakkabılarla kullanılıyor? Babetler, spor ayakkabılar, ankle kısa botlar ve topuklu cici ayakkabılarla. Ben geçen hafta kendime bir tane edindim, size de tavsiye ederim. Opak çorapların altına konç giyerek hem ayaklarınızın ısınmasını sağlamış hemde trende ayak uydurmuş olursunuz:)

4 Comments
  1. ah aman Allah’ım lise yıllarımda modaydı!!! okul formasının altında kullanacak kadar sersemmişiz :)

  2. Alacalı renkleriyle adeta kıyafetler arasında bir moda köprüsü oluşturuyor. öyle isimlerini misimlerini bilmem ama alımlı tarzlarıyla, muhteşem kombinasyonlar oluşturabilecek yapıya sahip. Ben göz zevkine ve estetiğe önem veren bir adamım.Ancak müzikte ara notalar, giyimde canlı renkler ve yemekte envai çeşit baharatlar tadına doyulası estetiksel keyifler yaratabilir. Moda da özgün olmak gerek, bence orjinal bir fikir bu köprü bacaklar :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak