2008 Mango Bikini Modelleri

mangobikini2.jpg

Geçen yıl bikinili poz vermeyeceğini açıklayan 42 yaşındaki Liz Hurley bikinili pozlarla geri döndü. Yanlız bu sefer durum biraz farklı, bu fotoğraflarda İngiliz model Mango için tasarlamış olduğu 2008 yaz bikini ve mayolarının tanıtımı için poz veriyor. Fotoğraf çekimlerini dünyaca ünlü moda fotoğrafçısı Mert Alas ve Marcus Piggott’un yaptığı fotoğraflarda Liz Hurley yaşına rağmen güzel fiziyle dikkat çekiyor.

mangobikini3.jpgmangobikini6.jpgmangobikini5.jpgmangobikini4.jpgmangobikini1.jpg

Mango’da  bu senenin trendi desenler, cıvıl cıvıl renkler yok desemde inanmayın. Katalogdan baktığım kadarıyla birçok alternatif modellerde var. Mango’dan Zeki Triko kadar alternatif beklememizde doğru olmaz zaten. Mango kendini iyi pazarladığı ve fiyatları zaman zaman dibe vurduğu sürece bikiniler ekmek peynir gibi satılacaktır.

9 Comments
  1. Üç tane mayokini dolabımda yerini çoktan aldı bile..:)Cıvıl cıvıl renk ve desenlere sahip 7 farklı bikini ve 4 farklı mayoysa dolabımdan hiç eksilmediler..:)Gerçekten çok güzeller..Liz’e gelince çok güzel fakat bakımının payı çok..Kendimde kendisinden pekte eksik bir yan görmüyorum..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak