2008 Yaz Çanta Modelleri

canta3.jpg
canta2.jpg
canta1.jpg
canta4.jpg

neimanmarcus sitesindeki bu çantaları görünce içim kıpır kıpır oldu yazmı geliyor ne? 2008 yaz sezonunda çantalarda parlak renklerden oluşan, payetli, yılan desenli, rugan, hasır, kumaş ( üzeri işlemeli) modeller oldukça fazla göze çarpacak. Kadınların ayakkabı tutkusu var da çanta tutkusu yok mu? Var tabiki, bu arada dün Cevahir Alışveriş Merkezindeki Debenhams mağazasını gezdim. Accessorize indiriminden bayağı bir faydalanmış olacağım ki artık bana çanta almak yasak! Çanta reyonunda indirim dibe vurmuş durumda bir ara uğramanızı öneririm. Clutch çantalarda 2008 yaz sezonunu çanta modasında yerini almış durumda ama büyük çantanın rahatlığı başka içine herşeyi tık çık, ben kolay kolay vazgeçebileceğimi sanmıyorum.

11 Comments
  1. Çantalar süper yaa hepsini de çok beğendim ama özellikle pembeler ve yeşiller benim içimde uyuyan alışveriş canavarını uyandırdı resmen.Oysa ne kadar da zor uyutmuştum kendisini.Tüh bak şimdi artık sevgili canavarımın karnını doyurmam gerekecek görüyor musun Yeliz:)))

  2. çantalar süperrrrrrr en sonda gucci isimli çantaya bayıldım. bendeki çanta hastalığı beni bitirecek.

  3. bu çantalar çok güzel markaları daha güzel fiyatı ne kadar olursa olsun süper çantlar ben öğretmenim hep bu markalara takılıyorum…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak