2008 Yaz Erkek Modası Polo Yaka T-Shirtler

benettonpikepolo.JPG

2008 Yaz Modasında bayanlarda olduğu gibi erkeklerde de rengarenk t-shirtler, gömlekler, capriler, montlar vb kıyafetler var. Her zaman bayanlara önerilerde bulunmak olmuyor, beyler tepki gösteriyor:). Eğer eşiniz hergün gömlek giymek zorunda değilse hem ofisde hemde günlük hayatta kullanabileği polo yaka t-shirtler hayat kurtaran modeller arasında. Bu sezonda bu modeller çok göz önünde olacak.

Örneğin ben Benetton‘ un artık klasikleşmiş ürünü olan polo yaka t-shirtlerden eşime birkaç renk aldım. Ofisde bu tarz t-shirtleri gabardin pantolonlarla çok rahat kullanıyor. Fiyatları şu an aşağı çekmiş durumdalar tanesi 29YTL istediğiniz renk alternatifleri var. Ayrıca bu modeller hem klasik kesim hemde daha dar vücuda oturan kalıplarda üretilmiş. Senelerce Benetton’da mağaza yöneticiliği yapan biri olarak müşteri gibi mağazaya girip alışveriş yapmak bana biraz dokundu. Eski günlerimi hatırlattı bana, çok keyifli yıllardı.

1 Comment
  1. yelizcim oldum olası ben erkeklere bu tshirtleri çok yakıştırıyorum.eşinde güle güle kullansın.fiyatlarıda çok makulmuş.eşimde bu tarz giyer.bende ona alayım benettondan yıllarca giyse eskimez :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak