2008 Yaz Marc Jacobs Reklamı

Bilin bakalım bu çantadaki keklik kim?
mjposhok2.jpg

Marc Jacobs 2008 yaz reklamlarındaki Victoria Beckham’ın verdiği pozlar çok ilginç. Sıfır beden olması onu belki iyice çirkinleştirdi ama bu poşetlere sığmak için işe yaramış olsa gerek. Victoria Beckham 2007 yılının moda ikonu seçilmişti ve ardından da Hollywood’un ünlü moda eleştirmeni Mr. Blackwell kendisini 2007 yılının rüküşü seçmişti. Gerçekten bu iki secim arasında çok çelişki var ama Victoria’nın giydiği kıyafetlerle modaya öncülük ettiği tartışılmaz herhalde. Marc Jacobs koleksiyonundaki enterasan modellerden biri olan bu gizli topuklu ayakkabıları 2008 yaz reklamında da ön plana çıkarmış.

mjposhok2.jpg

4 Comments
  1. Victoria’nın reklamları başarılı. Reklam işine biraz farklı açılardan yaklaşmak gerekiyor.Herkesin burnunun üstündekinden farklı bir gözdür reklam gözü. Bu fotoğrafta direk anlatılan olay halk diliyle “alışverişin içine düşmüş kadınlar”… Kim bu kadın Vicrotia Beckham, nerede düşmüş alışverişin içine “Marc Jacobs”ta. Bitti. Şimdi reklamda ünlü kullanımı trendinin ana merkezine iniyoruz, reklamda ünlüler neden kullanılır? insanlar onları kendileriyle özdeşleştirdikleri için. Şuanda tüm Victoriacılar Marc Jacobs’larda kasa sırası bekliyor :) Tıpkı Bizim Mango indirim kuyrukları gibi, kapıda bir sürü meraklı kadın var :))))

  2. Armağan, sayfama renk kattın, devamını bekliyorum ama söz mü:) bence sen hiç durma kendine bir blog aç, istemem deme !

    Gelelim şu kadınların çektiğine, nedir bu alışveriş sevdası bende anlamış değilim ama bende düştüm bu derde bakalım ne olacak böyle:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak