2008 Yaz Modası / Çiçek Desenleri

2008yazmoda-04.jpg
2008yazmoda-02.jpg
2008yazmoda-03.jpg
2008yazmoda-01.jpg
Fotoğraflar: elle
Kış kendisi iyice hissettirdiği bu soğuk günlerde biraz içimiz ısınsın diye 2008 ilkbahar yaz modasından bahsetmek istedim. Gerçi az kaldı zaten iki üç ay sonra yeni sezonun kıyafetlerini giymeye başlayacağız.
2008 ilkbhahar yaz sezonunda çiçek desenleri çok moda. Elbiseler, etekler, gömlekler, tuniklerde ayrıca ayakkabı ve çanta vb aksesuarlarda bu çiçek desenlerini veya çiçek takılarını görmeniz mümkün olacak. Hemen hemen bütün markalar 2008 ilkbahar defilesinde çiçek desenlerini vurguladılar. Çiçek desenlerini yoğun olarak kullanan markaların başında Oscar de la renta, Christian Dior, Dolce Gabbana, Balenciaga, Prada ve Giambattista valli geliyor.

Geçen sene Çeşme Alaçatı’dan iki tane uzun çiçek desenli etek almıştım. Modayı çok önden mi takip ediyorum yoksa:) 

8 Comments
  1. Balenciaga tasarımları her zaman favorim olmuştur.. Bantlı yazlık çizmelerini de çok çok beğeniyorum. Siyah olanları 2 sene önce çalışmışlardı.O elbisenin kumaşının çok benzeri bende var. Hemen bir model bulup dikmeliyim :))

  2. Nur, ne güzel senin elinden geliyor valla dik bencede yaza hazırlık yapmış olursun:) bende dolca gabannanın kat kat uzun elbisesini çok sevdim bulursam o tarz bir elbise almak istiyorum:)

  3. ya ben beyza ben 10 yaşındayım erzinde oturuyorum nolur burada da olsun bunar gibi giysiler burayada gelsin bekliyorum sizleri sevgiler……beyza

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak