2008 Yaz Sezonu Mango / Penelope ve Monica Cruz

mango-reklam2.jpg
mango-reklam1.jpg

Penelope Cruz ve kız kardeşi Monica Mango için hazırlamış oldukları 2007 – 2008 sonbahar kış koleksiyonundan sonra, 2008 ilkbahar ve yaz sezonu için hazırladıkları 38 parçadan oluşan koleksiyon için kameralar karşısına geçti. Mango’nun yeni sezon reklamlarında göreceğimiz Penolope  ve Monica’nın fotoğraf çekimlerini dünyaca ünlü moda fotografçısı Mert Alas ve ortağı Marcus Piggott çekmiş. Mango’nun limited edition altında satılacak olan ürünler gece kıyafetleri, jean modelleri ve günlük modellerden oluşuyor.

5 Comments
  1. Yelizciğim bu aralar pek ziyaret edemiyordum siteni malum yıl sonu işlemleri uzun sürüyor.Mango, zara, topshop ve bu tarz mağazaların yaz kreasyonları belirlenince daha çok ağırlık verirsen valla çok makbule geçer. Biliyorsun ki bu kışı senin sayende fazlasıyla zahmetsiz atlatmak üzereyim.Yaz da öyle olsun dimi:)

  2. Seldacım, kolay gelsin umarım bugünleri çabuk atlatırsınız:) Bizimde ofisde yoğun günler başlayacak, vakit buldukça sizlere tabiki yaz tüyoları vereceğim, sen merak etme :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak