2009 2010 Kış Makyaj Trendleri -3

bejin-donusu-vuitton

bejin-donusu-versace

bejin-donusu-oscar

bejin-donusu-miumiu

P&G Beauty 2009 Sonbahar/Kış trendleri raporuna devam ediyoruz. Max Factor Makyaj Uzmanı Pat McGrath, 2009 Sonbahar/ 2010 Kış defileleri için belirlediği temalardan Bejin Dönüşü’nü inceliyoruz.
Lüksün, kalitenin ve günümüzün daha sessiz sakin hayat tarzını ifade eden bej renk, abartısız bir özgüveni çağrıştırıyor. Gece kadar karanlık gözleri aydınlatan pembemsi bej dudaklar, parlaklığı ve dolgunluğuyla modern kadının en önemli baştan çıkarma silahı oluyor.

7 Comments
  1. sanırım bu sene gözler ön planda olcak dudaklarda daha doğal renkler var..en sevdiğim makyaj bu işte:)
    ayrıca koyu yeşil makyajı da çok beğendim mutlaka almam lazım o yeşil fardan:)

  2. ben renkli renkli daha çok seviyorum biraz soluk açıkçası :))sanırım doğal olsun die yapmışlar ama ben o kıpkırmızı rujumu sürmeden kapıdan adım bile atmıyorum kikiki :))

  3. aslnda gözler ön plana çıkınca bej dudaklar hoş durmuş ama bn dudakları daha renkli böle şeker gibi sewiorum insanın öpesi gelio ehuheeee=)))

  4. yalnız sölemeden geçememicem bu son mankenin makyajının hali ne ya böle makyaj yapmış bri karsıma çıksa gülmekten kırılırım heralde panda gbi ihihi=)))

  5. ya ben ilk resimdeki gibi siyah bi göz makyajı istiyorum ama bu konuda sıfır yetenek var ayrıca denemedim de hiç o yüzden sadece rimel sürüp çıkıyorum. nası yapıcam eyelinerla mı oluyo o,kalemle mi ya da farla mı nası?bi de göz kapağının neresine kadar sürüyoruz biri beni aydınlatabilir mi =))

  6. duygu bildiğim kadarıyla yardımcı olıyım.bende öle bi makyaj yapıorum we ben eyelinerle yapıorum.bnm cildim yağlı gözlerim büyük we birbirine yakın olduğundan kalem çekince hem çabuk dağılıo dağılıncada daha büyük gsterio gözlerimi onun için eyelinerla yapıorum.eğer gözlerin küçükse dağılması daha güsel gstericektir onun için kalemlede yapabilrsin.göz şekline göre yap hortlak gibi çıkmak istemessin sanırım.eğer gözlerin küçükse we eyeliner kullanmak istersen kalın çek eyelineri eğer büyükse daha ince bi çizgi uygula.gözlerin birbirine yakınsa sakın başlangıcından çekiyim deme ozman daha da yakınlaşırlar we şaşı gibi olursun.gözün ortasından çek ;) umarım işe yarar

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak