2009 2010 Kışına Hazırlık

ysl-deriler

YSL

Sonbahar kış sezonu koleksiyonlarının çıkmasına az bir süre kaldı. Birkaç hafta içinde markaların yeni sezon koleksiyonları satışa çıkacak. 2009 2010 kış sezonu için fazla masraf yapmayacağız gibi görünüyor. Sizlere geçtiğimiz sezonlarda kullanmış olduğumuz ve  2009 2010 kış sezonunda moda olacak bazı detaylardan bahsetmek istiyorum.

Deriler; Deriler bugüne kadar hiç olmadığı kadar gündeme gelecek. Geçtiğimiz sezon deri pantolonlar ve taytlar çok popülerdi. Binici tarzı deri ceketleride birkaç sezondur sıklıkla kullanıyoruz.

balmain-zimbalarr

Balmain

Zımbalar; Balmain 2009 2010 kış defilesindeki zımbalı elbiseden sonra herhalde bütün ünlüler zımbalı elbiselerini hazırlamıştır. Zımbalı ayakkabı, çanta ve aksesuarları yaz sezonunda severek kullandık. Kış sezonu versiyonlarını da kullanmaya devam edeceğiz.

tulumlar1

Chloe

Tulumlar; Bu yaz sezonunda gündeme gelen tulumlar 2009 2010 kış sezonunda moda. O yüzden indirim sezonunda kışında kullanabileceğiniz tarzda tulumları edinmeniz akıllıca olur.

asimetrik1

Alexander Wang

Asimetrik Elbiseler; Tek omuzlu elbiseler yaz sezonunda altın çağını yaşıyor. Yine aynı şekilde kış sezonunda kullanılmaya devam edecek. Hatta bu tek omuzlar gelinliklere bile sıçradı.

yelekler

Ann Demeulemeester

Yelekler; Birkaç sezondur markaların koleksiyonlarında yerini bulan yelekler 2009 2010 kış sezonunda da göz önünde olacak.

2 Comments
  1. hemen kış gelsin :) bence kış daha şık bir mevsim.renk renk model model paltolar,ceketler,taktığımız renk renk atkılar,şallar,şapka ve eldivenler,şort altına giydiğimiz o çizmeler.ımmmmm geçse keşke şu yaz :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak