2009 Yaz Modası Tulumlar

2009 Yaz Modası

2009 Yaz Modası Tulumlar

Tulum Modelleri

Fotoğraflar: style.com
2009 yaz modasından bilgilere devam ediyorum. Tulumlar geçtiğimiz yaz sezonunda da ön plandaydı ve 2009 yaz sezonun da trend kıyafetleri arasında yer alıyor. Fakat bu yaz sezonunda kısa modeller gözde olacak çünkü sezonunun en önemli trendlerinden biri de çıplak bacaklar olacak. Yaz sezonu için bacakları şimdiden hazırlama vakti geldi:)
Tulum giymenin hem avantajı hemde dezavantajları var. Tulumlar kombinleme derdini ortadan kaldırıyor hem boyunuzu olduğunuzdan daha uzun gösteriyor hemde kadınsı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Dezavantajı varmı? tabiki var. Sürekli moda olmayacağı için kullanımı biraz zor. Kalça kısmınızı olduğundan daha uzun ve düz gösterebilir. Ayrıca tuvalette biraz zorluk çekebilirsiniz:) karar sizin.

13 Comments
  1. en alt soldaki mavi güselmiş ama dierlerini pek beenmedim biraz tulum havasından çıkmış gibiler sanki ?

  2. ben tulumları çok seviyorum bana göre çok feminen bir yanı var bu yaz kısa modellerinin ön planda olması çok daha iyi olmuş geçen yaz pembe kısa bir tulum aldım tatile giderken bir tane daha muhakkak almayı düşünüyorum.

  3. 1. ve 5. resmi beğendim o da elbiseye benzediklerinden. Ben pek hoşlanmıyorum tulumdan , hele uzunsa !

  4. tulumları çok seviyorum yelizcim…ankarada pasajlarda bulabilirler..yurt dışından gelen malları satan çok ucuz mağazalar var…burdaki 2 ve 5 i de çok sevdim..ben kumaş tulumlarımı sahilde bikini üstüne giyorum çok kullanışlı oluyor..eline sağlık canım:)))

  5. aynen 2,5,7 güzel.ayrıca 6 ve 7 numaraların ayakkabılarını sevdim

  6. arkadaslar ben moda sırketınde calsıorum gerckten bu sene tulumlar ve ucusan elbıseler cok moda bnden solemsı:;)

  7. eeee Yelizcim tulum edinme zamanımız geldi desene:)) çok şık durduğu kesin.ama söylediğin gibi beni düşündüren tarafı wc:))))) 5.süper görünüyor

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak