2009 Yaz Renk Modası

2009 Yaz Renk Modası

Pantone, 2009 ilkbahar yaz için hazırladığı PANTONE Moda Renkler Raporu’ nda görmüş olduğunuz 10 renk üzerinde duruyor. Mavi, sarı, fuşya, mor, yeşil tonları ve ten rengi. Bu kadar alternatif arasında tercih yapmak kolay olsa gerek.

15 Comments
 1. Cüzdandan bende de var çok beğenerek almıştım ama beyaz rengi çok çabuk kirlenip yıprandı ama ben eskiyene kadar sürekli kullanmıştım:)

 2. Şimdiden yaz gelse demeye başladım.. Bu renklerde hamile kıyafetleri de üretirler umarım tonlar çok güzel….

 3. rose dust çok beğendmm pudra rengı bı sene altın çağını yaşıyoo ama beyazdanda vazgeçmem

 4. sende yaz yaz yaz bir kenera yaz.:))yaz gelsin……tüm renkler güzel önemli olan bir kıyafeti gülümseyerek taşımak :)))eline sağlık canım…

 5. modacılar bu renkleri ellerinde bolca kalan kumaşlara göre belirliyorlarmış..mantıklı geldi bana kesin öyledir..

 6. bu renkleri zaten çok seviyorum canlı renkler giymek insanın ruhunada yansıyor cıvıl cıvıl çok güzel yaz gelsinnn artık :)

 7. uzun zamandır modacılar renklerle fazla oynamıyor. bi kaç sezondur hep aynı renkler moda. bizim için iyi oluyor elimidekileri değerlendirmiş oluyoruz. ama ben bu renkleri kışında kullanmayı seviyorum. gri ve füme tonlarından gına geldi.yaz gelsede canlansak :)))

 8. ya renkler güzel ama bence geçen seneki renkler bana göre by renkelr moda olmıycak gibi olursa imalatcılar iş yapamaz herkes geçen senekileri giyer yanlışmıyım arkadaşlar:-))))

 9. Bence 2009 ilkbaharda koyu renkler ; lacivert, mor, kahverengi gibi.2009 Yaz modasında ise açık ve canlı renkler ; sarı, beyaz, turuncu, yeşil, eflatun , mavi vb. şekilde olabilir.

  2009 ilkbahar modası çok güzel ya!

 10. Bence 2009 modasına koyu renkler yakışmaış daha güzel renkler moda olabilirdi…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak