2009’un En Kötü Giyinenleri Seçildi

Hayvan hakları için mücadele eden en etkin kuruluşlardan biri olan PETA’nın her yıl geleneksel olarak seçtiği listede bu yıl zirvede Madonna var. PETA’nın en kötü giyinenlerden kastı kürklü kıyafetleri tercih edenler.
İşte en kötü giyinenler listesi:
1-Madonna
2-Mary-Kate & Ashley Olsen
3-Maggie Gyllenhaal
4-Kanye West
5-Elizabeth Hurley

14 Comments
 1. olsen kardeşler bide modacı olcak :) ama kanye westin tarzını çok beğeniyorum ona çok yakışıyo bence…

 2. Nasıl yani yaaa:)) Ben Olsen kardeşlerin giyimine bayılırım. Herşeyden önce kendilerine ait Bohem ve rahat bir tarzları var. Vintage akımının da en iyi taşıyıcı ve öncüleri olduklarına inanıyorum.

 3. bende olsen kardeşlerin giyimine bayılıyorum.hatta makyajlarına saçlarına bayılıyorum.hiç bi zaman aşırıya kaçtıklarını gormedım.

 4. giyimlerine aslında kürk giymeseler kimse laf etmez bu liste hayvan haklarını adına yapılmış bir olay. sahtesini giysnler diyeceğim ama kendilerine yakıştırmazlar …bence aynı duruyor ..isteseler sahte olan kürkleri bile moda haline getirebilirler

 5. ahha oh canıma değsin..kanye weste çok sevindim..adama lamborghini hediye edildiğinde bayılıcaktım..parası yokmuş gibi:))edi&büdü 1.sırada olmalıydı..:))

 6. hehe:)))maybe kopardın benii janımss ya:)edi&büdü hoş benje yaa sen beğenmıosun sanırsam.ama herzaman olmamak kaydıyla arada beğenıorum bu şahısların giyimini!

 7. ELIZABETH HURLEYE KESİNLİKLE HAKSIZLIK EDİLMİŞ AMA ÇOK HOŞ VE KALİTELİ BİR GİYİM TARZI VAR ÇÜNKİ.

 8. aydaya katılıorm olsenlara laf yok:d sırf kürk giyiolar die böle en kötü giyinenler listesi yapmaları saçma olmuş sonçta moda adına yapılmış birşey değil

 9. “PETA’nın kötü giyinenlerden kastı kürklü kıyafetleri tercih edenler.”
  Ashley&Mary-Kate’i savunanlar bu cümleye dikkat etmemişler sanırım. Nasıl giyinirlerse giyinsinler, kürk giymeleri iğrenç bir şey. O hayvanlar, bunlar gibi insanlar yüzünden avlanıyor. Dövülüp canlı canlı derileri soyuluyor. Bu vahşet onlar için yapılıyor.
  @Ediee sırf kürk giyiyorlar diye kötü giyenler denilemeyeceğini söylemişsin. İnan bana daha beterini hakediyorlar. “Sırf kürk giymek” sence bu önemsiz bir şey mi? Senin ailenin derisini giyselerdi de önemsiz mi olurdu? Unutma, onlar da canlı ve kimse onların kürkünü giyemez. Kürk giyerek güzel olmaya çalışıyorlar ama bence çirkinleşiyorlar.
  @Ayda Sende Olsen’lere laf yok demişsin zaten bu “katillere” söyleyecek laf bulamıyorum.
  Yanlış anlaşılmasın onlara karşı farklı bir kıskançlığım yok. Eskiden çok severdim halbuki. Ancak PETA’nın özellikle yaptığı uyarı ve ricaları “suni kürkler gerçekleri kadar yumuşak değil” diyerek geçiştirmelerinden sonra tiksinmeye başladım onlardan. Sadece onlardan değil, tüm kürk giyenlerden.
  Ayrıca şu videoyu izlemenizi rica edeceğim. İşte o “sırf kürk giyen” insanların kürkleri böyle yapılıyor.
  http://features.peta.org/ChineseFurFarms/index.asp

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak