2010 Yaz Gözlük Modelleri / Pembe Dükkan

66169_in_dl

67094_in_dl

66361_in_dl

2010 yaz gözlük modellerinde en çok ön plana çıkan kedi gözü gözlükler. Avatar, köşeli ve büyük modellerde hala kullanılmaya devam ediyor.

Bu arada PEMBE DÜKKAN’ a yeni ürünler ekledim, bakmanızı öneririm.

14 Comments
  1. valla hepsi çok güzel ama ray ban ın damla modelini tek geçiyorum :))

  2. bende bu tarz bı gozluk aldım ama guessten gayette memnunum, su yeşili harıka bı gozluk =) burda zaten fkuz optik’in outleti var gözlukler 50tlden baslayıp yukarılara kadar cıkıyor. sureklı gelıp gıdıp oraya takıp etmek lazm cunku bır modelden 2 tane falan gelıp anında satılıyor.bende gozluklerımı ole aldım 420 mılyondan 190tlye. igilenenler olursa Beylikdüzü istanbul park outlet.

  3. ayyy o ray ban damla gözlüklerde herkeste var bi nevi ugg oldu ..midem kaldırmıyo artık bakamıyorum ..geçen bi lise dağıldı hepsinin ayağında ugg gözünde ray-ban damla ..böğğğğ

  4. Ay hepsi de çok güzelmiş. geçen sene gucci nin s3036 modelini beğenmiştim kemik çerçeve yeşil ama çok pahalıydı :S almamıştım. aklım hep onda :)
    Bu arada Ray Ban damla gözlükleri UGg benzetmişisniz amayabancı ünlüler bile ray ban damla dan vazgeçemiyor:)) yakıştırmak lazım. hatta ben de bu sene bi tane damla Ray Ban edinicem :))

  5. vıctorıa beckham’ın gözlükleri süpermiş yaa tam tarzımmm offff

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak