Çiçek Desenleri Yine Moda

cicek

Chanel, DKNY, Christian Dior

cicek3

DKNY, Richard Chai, Adam

cicek2

Oscar de la Renta, Alberta Ferretti, Etro

cicek1

DKNY, Marni, Dolce & Gabbana

2010 yaz sezonunda çiçek desenlerini kullanmaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz yaz sezonu moda olan çiçek desenlerini 2010 yaz sezonunda da birçok markanın koleksiyonunda görmek mümkün. Çiçek desenleri hemen hemen bütün kıyafetleri sarmış durumda. Genelde etek, elbise ve bluz gibi kıyafetlerde kullanılan desenlerini önümüzdeki yaz sezonunda fark yaratarak, özellikle ceketlerde  kullanacağız.

fotoğraflar: elle

15 Comments
  1. ooo süpperr:)çok severim çiçek desenlerini.yelizcim hala cevabını beklemekteyim:/

  2. harika elbiseler 2. ve 3. elbiseye bayıldım:)) annemin terzi olmasının güzelliklerinden faydalanacağım modeller çıktı yine bana teşekkür ederim yeliz:))) bu arad bende bir blog kurmaya karar verdim. bazı konularda bana yardımcı olursan çok sevinirim.

  3. Cıvıl cıvıl bir yaz olucak yine çok sevindim buna çiçekli cicilerimizi bu yılda doyas
    ıya giycez demektir bu . Kendi adıma çok sevindim .

  4. 3. elbise çok ciciiiii… Çiçek desenleri muhteşem ya hep baharı çağrıştıyor bana cıvıl cıvıl, rengarek:) her giyen bayanı zarif gösterir bence…

  5. Christian dior elbiseye bayıldım süper çiçek desenlerini seviyorum bence yaz deseni hatta bu yazda moda olmasına sevindim :)

  6. cok güzeller gercekten 1. sıra ve 3. sıradaki elbiseler cok güzel özellikle morlulular

  7. 2 çok hoş görünüyooor. ayrıca moda okadar hızlı değişiyorki bazen bütçeyi sarsıyor yada alamayabiliyoruz o yüzden mümkünseee dvm etsinn bööle :)))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak