2011 2012 Kış Yağmur Botu Modelleri

Yağmur botu kış aylarında yağan şiddetli yağmurlar için kesinlikle çok gerekli. Beni twitter’dan takip edenler hatırlar, bugün yağmurda botlarımla emin ellerdeydim hatta instagram’dan fotoğraf paylaşmıştım. Yağmur botlarının malzemesi lastik olduğu için, ayağınızı terletmemesi ve soğuk tutmaması için kaliteli bir bot almanızı tavsiye ederim. Bu kış hangi markalarda hangi model ve renkler var,  eklediğim galeriden  bakabilirsiniz.

10 Comments
  1. Hunter botlar bence bu sene de favori olur. Burberry’nin açıktan koyuya doğru giden modelleri de çok alınası. burda fotoğrafı yok ama benim aklım hep onlarda ahaha:)

  2. Merhabalar

    siteniz gerçekten çok güzel,hunter ve burberry marka botların fiyatları ve İstanbul da nerelerde bulunabileceği hakkında bilgi rica etsem * ayrıca 2011-2012 çizme modelleri (diz üstü vs.) hakkında bir haber yapabilir misiniz?

    teşekkürler şimdiden

  3. ayşegül, ben geçen kış beymen’den see by chole’nin bir modelini almıştım.. yaklaşık fiyatlar 350-400-450tl civarındaydı.. bu kış bakmadım ama çok artış olduğunu zannetmiyorum..

  4. 2 yıl önce istinye naked magazasından hunter almıştım ama geçen yıl öğrendimki artık getirmiyorlarmış. nereden bulabilirim. fiyatları nasıl bu sezon

  5. İstinye park beymene sordum yok dediler. Ayrıca istinye park naked mağzasıda kapanmış:( Kanyon harvey nicholsda da yok dediler :( Nerede bu hunter çizmeler!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak