2011 Gelinlik Modelleri

12

3

4

5

6

Gelinlik modellerine yer vermeyeli uzun zaman olmuş. Aranızda evlilik hazırlıkları yapanlar mutlaka vardır. Jesus Perio 2011 Gelinlik modelleri fırfır, kemer, fiyonk ve tül detaylarından oluşuyor. Kabarık olanların  yanında düz inen sade modellerde oldukça fazla.

6 Comments
  1. straplez bir klasik olarak devam ediyor, bu sene cok moda olan tek omuzlar gelinliklerde de kendisini gostermis ben gelinlikte tek omuzu pek begenmedim belki zamanla alısabilirim. ayrıca bu aralar o kadar cok dugune gittim ki sadece gelinlik giymek ve oynamak icin dugun yapmak istiyorum:) ps: aday olmasa da olur :P

  2. ben 2.gelinliği çok beğendim salona girerken boleroyla daha sonra straplez devam edilebilir çok deişik bir gelinlik…acaba fiyatları nedir ki bunların bilen var mı?

  3. yaa ama bunalr çok sade çok zarif evet ama çok sade biraz allı pullu olsaydı ayol :)

  4. Yeliz’cim Pronovias,privenuptia gibi markaların indirim zamanları ne zaman?Benim 2011 yazına düğünüm var yavaş yavaş bakınmak istiyorum.

  5. ımm hiç tarzım degıl bunlar cok ama cok sade bana göre degıl bana daha kokoş allu pullu,parıltılı,taşlı süslü olucak:):):)Belden oturtmalı gelınlıkler cok guzel oluyor ama ona göre büstiyer kısmı degısık olmalı taşlı desenlı olmalındıyorumm 2011 yazında nişanım olucak buyuk ıhtımalle onda bıle gelınlıge benzer bısey gıymeyı dusunuyorum sadece rengı kırmızı olucak:):):)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak