2011 Sezon Trendi:Kırmızı

Sharon-Stone-2011_03_10_leavesTheIvyonher53rdbirthday14

Simpson003_2011-mar18_candid

nicole-chavez-refinestyle-04

Paris-and-Nicky-Hilton-2011_03_16_familydineatFridaMexica0091

Son günlerde ünlüler arasında kırmızı ve tonlarını giyenler çoğunlukta. Bu sezon ceketten ayakkabıya kadar birçok parçada kırmızıyı göreceğiz. Geçen sezon benim de keyifle kullandığım kırmızı jean pantolonlar bu sezon daha da ön planda.

Bu arada  ilk resimde Sharon Stone’un giydiği kırmızı pantolondan sınırlı sayıda Style Butik’te satışa sundum. Model üstte çok güzel duruyor göz atmanızı tavsiye ederim.

6 Comments
  1. Ay kırmızıyı zaten çok seviyorum geçen hafta kırmızı çanta ve ayakkabı aldım yelizcim denizci elbisemle kullanmayı düşünüyorummm :)Ayrıca jessica’nın kırmızı ceketini de çok beğendimm…

  2. kırmızıyı siyahla kombinlediğinizde çok şık duruyor,biraz gotik ama çekici oluyor:D

  3. dün de Cansu Dere kırmızı bir etek giymişti dizide, bu kadar mı yakışır.. Opak çorapla süper olmuş :))

  4. 3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun var mı böle bi renk herşeye yakışıyo..bende bayılıyorum kırmızıya… style butik pilili kırmızı bi etek var ve tükenmişş bende istiyorum tekrar gelir mi acaba bu sezon mutlaka bi kırmızı eteğim olmalı ..

  5. ben de mangodan bir kırmızı pantolon aldım geçen hafta. şimdi hava açsın diye bekliyorum. bu arada kombini zor, denizci bluzlarla giymek çok klişe olcak, beğensem de her yerde oldukları için yaklaşmıyorum bile. üstüne siyah bir ceket arıyorum ama düzgün birşeye 200 lira bayılmak lazım en az.

  6. ben pek sevemem bu rengi ama oje rujda bayılıyorum belkide bir tane kırmaıız etek alabilrim lavivertle çok yakışıyor :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak