2017 Sezonuna Damga Vuran Mezuniyet Elbisesi Modelleri

İşte beklenen an geldi. Ortaokul, lise veya üniversite mezuniyeti ile birlikte artık hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Yani hem hüzün hem de mutluluk, bu dönemde ikisi bir arada hissediliyor. Ancak mezuniyetin bir de başka heyecanı var; o da mezuniyet töreni ve balosu ve tabii ki giyeceğiniz mezuniyet kıyafetleri oluyor. Gündüz yapılan törende genellikle kısa bir mezuniyet kıyafeti tercih edilirken gece yapılan balo törenlerinde daha çok abiye elbise modelleri tercih ediliyor. Eğer hayalinizdeki mezuniyet elbisesi modelini hala bulamadıysanız 2017 mezuniyet elbiseleri için önerilerime göz atabilirsiniz.

Bu sezon abiye elbise seçenekleri arasında öne çıkan ilk model; geçen senelerin de favorisi olan iki parça gece elbiseleri oluyor. Eğer iki parça mezuniyet elbise modelini tercih ederseniz önerim yüksek yakalı ve işli olanları tercih etmeniz. Ancak bu tip bir kıyafet giyecekseniz saçlarınızı yukarıda sıkı bir şekilde toplatmayı unutmayın.
Mezuniyet elbiseleri dendiğinde ikinci sırayı tabii ki pastel tonları veya çiçekli balo elbiseleri alıyor. Masumiyetin renkleri olan pastel tonlar ve çiçekler, uçuşan eteklerle birleşiyor ve ortaya muhteşem bir görüntü çıkıyor.
Mutlaka uzun bir balo kıyafeti giymek zorunda değilsiniz. Özellikle lise mezuniyet töreninde kısa ve modern bir tarzda dikilmiş kısa bir balo elbisesi de tercih edebilirsiniz. Askılı veya uzun dantel kollu düz kesim elbiseler bu sene de çok moda. Ancak tercihiniz bu yönde olursa doğal bir saç ve makyaj yaptırmayı unutmayın. Balo kıyafetleri arasında öne çıkan bir model de kısa veya uzun şekillerde tasarlanan omuz dekolteli modeller… Eğer bu tip bir mezuniyet elbisesi seçtiyseniz saçlarınızı dağınık topuz yaptırmanızı öneriyorum.
Bir önerim de siyahtan asla vazgeçemeyenler için olacak. Hem asil hem de zayıf gösteren siyah mezuniyet elbisesi 2017 modelleri arasında öne çıkanlar daha çok kısa modeller oluyor. Özellikle bu senenin modası omuz ve göğüs fırfırları siyah elbiselere hacim katıyor ve sıradanlıktan uzaklaştırıyor. Kısa siyah elbiselere siyah deri ceket ise çok yakışıyor.
Hayalinizdeki son model mezuniyet elbisesini Beymen’in yeni açılacak olan mezuniyet elbiseleri kategorisinde bulabilir, baloda göz kamaştırabilirsiniz.

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak