3. Yeşilçam Ödül Töreninden Kırmızı Halı Görüntüleri

a1

y

3. Yeşilçam Ödül töreninde kırmızı halı görüntülerinin sonlarına geldik. Irmak Ünal, Filiz Akın, Elif Dağdeviren vb birçok isimden  kareleri ekliyorum. Canlı canlı herkesi gözlemleme fırsatı bulduğum gecede en çok beğendiğim kişi Cansu Dere oldu.

15 Comments
 1. aman allahım işte bu kız yaa bayılıyorum EZGİİİİ harikasın yaa pembişlerde ne kadar yakışmış çok seviyorum çok şeker yaa :) bu arada genelde herkes saks mavisi giymiş ayol :) burcu karayı hiç beğenmedim daha şık oalbilirdi birde dantel ne kadar moda belli oldu valla :))

 2. 2. resimdeki mavi elbiseli adini unuttum ne kadar kotu bir secim hic begenmedim. bastan asagi cok kotu bence. bu fotolardan cok icime sinende olmadi malesef.

 3. en iyi elbise tabi ki cansu dere’nini giydiği tek kelimeyle müthiş. oscar’a gitse yine bu elbiseyle katılsa kesin orada dahi en iyi elbiselerden biri seçilirdi. dilek hanif harika bir haute couture üstadı.

 4. Aşkı memnudaaa oynayann elifin kıyafetiniii çok beğendim birde ırmak ünalın kıyafetii çok hoşumaa gitti:DBirdee adını bilmiyorm ama uzun açık mavi elbisee giyenn hoş hoş olmsşş :D

 5. nesrin cavadzade’nin elbisesi tek kelimeyle tarz!! kendisine de ayrıca bayılıyorum zaten:) saadet ı.a.’un çanta detayı süper.. bi çoğunu beğendim ama bencede cansu dere en iyileri arasında..

 6. Bence Sema Şimşek’in elbiseside çok cici, çok hoşuma gittii…

 7. ya pardonda şu geniş ailedeki hatunun elbisesi arkadan sökülmüşmü modelimi öğle anlamdım sanki banyodan çıkmışta üstünden havlu düşecek gibi duruyo benmi öğle anladım öğlemi biri açıklık getirirse sevinirim…

 8. saadet ışıll nasıl bi kıyatef terciihi yapmışş öle,iyyyğğkk, Allah’ım sana geliyorummmm:))

 9. aaa aaa saadet çok tatlı çok nostaljik olmuş ama duruşu bozmuş bütün havayı… ayakkabıları,ses dergisi baskılı çantası,kıyafetiii çok ciciiiii,değişik.

 10. Bence en qüzel Cansu DERE olmuş çok tatlı ve hoş biri.Kıyafette ona çok yakışmış.

 11. ayyy ışıl saadet aksoy’un çantasına bayıldım çok orjinal =)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak