37. Altın Kelebek Ödül Töreni / Ece Gürsel

37-altin-kelebek-eceg1

Ece Gürsel, uzun bacaklarını açıkta bırakan siyah- sarı tonlarındaki elbisesi ile törene katıldı. Elbisesinde ve dövmesinde yer alan kelebekler dikkat çekiyordu.

15 Comments
  1. hande yener’in klibinde giydiği kıyafete benziyo. Ben beğeniyorum bu tarzı. Arkası uzun, önü mini. Hatunda da bacak açılmayacak gibi değil ki :)

  2. kıyafet saç makyaj olmamış heryerinde dövme var bu kadının yerli anjelina mübarak bu kadının yakından görene kadar beğenmezdim ama kızlar gerçekten çok güzel bir bayan su gibi şaşırdım hatta gördüğümde ece gürsel mi oldum her ne kadar sevmesemde o günden sonra hep derim çok hoştu:))

  3. giysiyi beğendim ama saç-makyaj olmamaış. ayrıca bin tane dövme yapmasına da gerek yoktu bence hiç dövme yapmamalıydı. çantası uyumlu. ama daha sade ve güzel bir küpe seçebilirdi.

  4. benimde sevdiğim biri değil ama geceye tamda uygun bir elbise seçmiş altın kelebek fakat elbisenin arka kısmı çirkin duruyor…

  5. kıyafeti kesim ve renk olarak gayet hoş ama makyajı çok kötü görünüyor.Kral tv video müzik ödüllerinde giydiği kıyafetten sonra bu bir harika.İlerleme var Ece’de:)

  6. ece gürselin giydiği kıyafeti bir de erkek gözüyle yorumlamak lazım ben model olarak kıyafeti hoş buldum ancak kıyafetin rengi eceyi taşımamış biraz kelebeyi andırsada daha iyisi olabilirdi sanırım

  7. elbise jadore;) bı cogunuz ustunuze bıle gıyemezsınızz gercekten harıkaaa ve cesaret ısteyen bı elbısee tebrıkler

  8. rengi çok kötü birkere.bence modaya değilde birazcıkta kendisine yakışanı giymeli insan.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak