37. Altın Kelebek Ödül Töreni / Sıla

37-altin-kelebek-sila1

 

37-altin-kelebek-sila7

37. Altın Kelebek Ödül Töreni  dün akşam Haliç Kongre Merkezinde  gerçekleşti. Kırmızı halıda kimler ne giydi bende sizler için görüntüledim. Sıla ödül aldığı geceye siyah tüy detaylı straples uzun elbisesi ile katıldı.Omuzundaki meleklerden oluşan iki dövme ise oldukça ilgi çekiciydi. Kullandığı oje ise yaz sezonunun vazgeçilmezi nar çiçeği tonlarındaydı.

17 Comments
 1. çok güzel görünüyor bence. saç modeli de yakışmış. Kıyafeti de çok güzel taşımış..

 2. ben sılayı yine beğenmededim 3 gecedir de beğenmiyorum çok güzel bir kız dahha zarif olabilirdi sankim biraz kilo almış yahu :)

 3. Yelizcim Nar çiçeği oje için öneride bulunabilir misin?ben istediğim tarzda birşey bulmakta zorlanıyorum,Sılanın sürdüğü renk güzelmiş :O)

 4. selda, pastel ve flormara bak istersen flormar 377 tonu veya daha koyusuda var.. pastelde de çok güzel tonlar var bende var ama nosu silinmiş:( sevgiler

 5. ayakkabılar hakkaten facia. ne o parmaklar imdat der gibi çıkmışlar dışarı.

 6. geçen günkü katıldığı ödül törenine göre daha şık en azından fena değil neydi o uzun diz üstü çizmeler tam bir faciaydı:)))

 7. Sıla yı çok beğeniyorum yaptığı muzik sesi harika ve magazinforever unlulerden degil kaliteli bi durusu var ama gel gelelim giyimine muzikteki basarisinin tam tersi bi durum boy pos var ama bi turlu tutturamadın yahuuuu:)

 8. küpelerinin aynısından bendede var ben sılayı beğenmedimmm kötü bi seçim yapmış bence.fiziğine uygun bi seçim olmamış.ayrıcaa döwmeleri fazla kaçmış gibi kocaman 2 melek olmamışşş…

 9. ay bu ne hiç yakıştıramadım sılacım elbise patlicak gibi duruyor daha tüllü flan bişi giyse iiyi olurdu:)

 10. Süper olmuşsun Sıla her zamanki gibi! Tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.Ayrıca bizlere teşekkür ettigin için de ayrıca teşekkür ederiz:) Her zaman yanında ve sonuna kadar destekçiniz!!!:))
  SFC

 11. Arkadaşlara katılıorum Sıla nın güzel bi fiziği var fakat giyim konusunda biraz yönlendirilmeye ihtiyacı var yada stil danışmanını değiştirmeye ilk çıktığı günlerde gayet güzel giyiniyordu.Bu arada narçiçeği ojeye gelince pastel 55 ve 56 numarasına bakmanızı tavsiye ederim gerçekten canlı ve kalıcı kullanıorum tavsiye ederim :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak