46. Antalya Altın Portakal Film Festivali

  altn-portakal1

46. Antalya Altın Portakal Film Festivali 10 Ekim tarihi itibariyle başladı. Özel geceleri, film gösterimleri, açık hava konserleri, paneller, söyleşiler ve sergiler gibi birçok etkinliklerle devam ediyor. Organizasyon süresince birçok değerli sinema sanatçısını bir arada görme şansım oldu.

Festivalin açılış sunucuları Nehir Erdoğan ve Halit Kıvanç’tı. Onur Ödülleri Gecesini Selçuk Yöntem ve Beren Saat sundu. Yarın akşam ise Kapanış ve Ödül Törenini Burcu Kara sunacak.

Festivalden canlı canlı fotoğraf karelerine ve film önerilerine yarın devam edeceğim.

beren-saat

altin_portakal_kortej31

altin_portakal_kortej-4altn-portakal_ulusaljuri_basin_toplantisiantalya-altinportakal41antalya-altinportakal12acilisaltin_portakal_kortej1altin_portakal_baskadilde_ask-gala

 

9 Comments
 1. sinemaya aşığım! sinema manyağıyım! deli gibi film izliyorum, hastasıyım!

 2. nehir erdoğanın saçı hariç kıyafetine bittim.çok hoş olmuş.beren herzamanki gibi mini:)yeliz ne güzel birsürü film izleme şansın olmuştur.önerilerini bekliyoruz..!

 3. canım benim gezin sonunda sona erdi bize döndün yelizcim çok şükür ösledik valla :)) çok teşekür paylaşımalrın için :) nehirin kıyafeti çok güzelmiş

 4. saadet ışıl aksoy bizim okulda, ve makyajsız yüzü çok kötü, bir sürü iz var, ne yapmış suratına, ufak bir izel diyorum.. Ama gözlerine diyecek söz yok :) Altınportakalı takip ediyorum bakalım sonuç ne olacak!!

 5. ya ırmak ünal’dan hic haz etmiyorum bilmem ondan mı ama kim ki bu hatun cıkmıs bide ‘ey tebaa’ havalarında halkı selamlamakta?!

 6. nehir erdoğanın kyafeti çok hoşş :) sadeeti çok begeniyorum ya gözleri ımmm :)

 7. saadet evet çok güzel ben de çok beğenmiyorum, ama cildinin kötü olduğunu ben de gözlerimle gördüm bi,r, ikincisi burda makyajlı olmasına rağmen belli bile..

  izlemek istediğim filmleri izledin sen ne güzel, kıskandııımmm:))

  şaka bi yana, çok güzel bir post

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak