60. Emmy Ödüllerinde Siyah Elbiseler

60. Emmy Ödüllerinde siyah elbiseler dikkat çekti. Genelde uzun modeller tercih edilmişti. Ben Kristin’in elbisesinin modelini sade ve hoş buldum.  Ben olsam saks mavisi yada pembe elbise tercih ederdim. Siyahtan çok sıkıldım!

9 Comments
  1. Siyahın asaleti bambaşka ama, amaaa ben en çok Hayden Penattiere’in göbeğini saklama halini sevdim. Ayva göbek o kadar olur canım :)))

  2. Lauren conrad ın elbisesi çk hoşuma gitti benimde.Sarı saça siah ne hoş duruyo yahu şimdi karşılaştırınca anladım

  3. kristin ve haydenin elbiseleri çok hoş.dediğin gibi yelizcim siyah artık bıktırdı.ben çingene pembesi fırfırlı bir elbise giyerdim.

  4. 7 senedir her sene iki gala gecesine katılıyorum işim gereği ve hiç siyah giyinmedim henüz..çok klasik ve o tip gecelerde çoğunluk siyah giydiğinden farklı olmak hoşuma gidiyor…ancak yukarıdaki elbiselerden seçecek olsam lauren ve hayden’in elbiselerini seçerdim…herkese sevgiler…

  5. manyak bi grey’s anatomy takipçisi olarak Sanda Oh ve Kate Walsh a öpcüklerimi gönderiyorum. İkisinide çok ama çok severim.

  6. Bence her bayan ayrı bir güzellikle elbiseyi taşımayı bilmiş americo ferrera dışında:(( o da kısa boylu ve kilolu oldugundan böle katlı katlı kabarık elbise giymemeliydi vücudunu saran siyah bir elbise giyse daha iyi olurdu kanımca… hayden de herkesten en kısa oldugundan ama incelmiş bayagı uzun gösteriyor elbisesi de mükemmel. benden 10 puan!!!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak