63. Cannes Film Festivali

eva-longoria-robin-hood-premiere-cannes-06

aishwarya-rai-cannes-03

cate-blanchett-cannes-03

63. Cannes Film Festivali “Robin des Bois” (Robin Hood) filmin galasıyla başladı. Galada Eva Longoria, Cate Blanchett, Aishwarya Rai, Salma Hayek ve Kate Beckinsale gibi yıldızlar yer aldı.

Eva Longoria: elbise Pucci
Cate Blanchett: elbise Alexander McQueen – elbise Giorgio Armani Prive, gözlük Ferragamo
Aishwarya Rai: elbise Elie Saab
Salma Hayek: elbise Gucci Premiere
Kate Beckinsale: elbise Christian Dior, elbise Marchesa
fotoğraflar: justjared

9 Comments
  1. bunlar gelinlik giymiş resmen:))en çok kate beckinsalle beğendim en sondaki.saçı makyajı bir bütün olmuş.

  2. kate beckinsalle ve salma hayek çok hoş olmuşlar..eva longoria sanki 23 nisan müsameresinden çıkmış gibi görünüyo..mümkünsü evanın giydiği tarzda kıyafetleri sadece ve sadece uzun boylu bayanlar giysin

  3. evt bencede bunlar resmen gelinlik giymişler hiçbirininde kıyafetini beğenmedim ben çok demode ve abartılı şeyler giymişler..

  4. gerçektende çok kabarık olmuş ayol :) şey dicem ama elie saab yine döktürmüş ama dimi kızlar yaa ben kesin gelinliğimi onun tasarımalrından istiyorumm ayyy heyecanalndım yaa :)

  5. Elie Saab elbisesi icinde Aishwarya resmen büyülüyor. Tek kelime ile asik oldum :) Bir insan ancak bu kadar mükemmel görünebilir.

  6. cate blanchetin ayakabılarına bayıldım.kate beckinsale’in de güzelliğine…ama keşke üst bedeni biraz daha büyük olsaymış.elbisesi çok güzel ama üst bedeni ufacık kalmış

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak