Abartılı Omuzlar

omuzlar2

omuzlar1

Vatkaların geri dönüşü ile omuzlar şekilden şekile girmeye başladı. Sivri ve oval abartılı omuzlar bu kış ve önümüzdeki yaz sezonuna kadar  popülerliğini devam ettirecek gibi görünüyor. Balmain ve vatkalı ceketlerle başlayan bu trendi siz sevdiniz mi? Ben bu sezon Topshop kataloğunda görüp beğendiğim vatkalı ceketi bütün mağazaları aramama rağmen bulamadım.

23 Comments
 1. ben bayılıyorum bunlara yaa özelliklede ceketleri harika duruyor :) teşk yelizcim

 2. Ben de sevdim bu vatkaları ama bunlar eskiden annelerimizin kullandığından daha farklı tarzdalar o yüzden sevdim. Eski tarzda sanki vatkalar daha büyük ve uçları da daha düşüktü, aşağıya doğru bakardı. Kötüydüler yani..Bunlar, özellikle ilk resimdeki ceket tarzı süper duruyor.

 3. bende bayıldım kocaman balon kollar çok hoş vatkalar ceketin daha hoş görünmesini sağlıyor ayrıca

 4. ceketlerde ve viktoria beckham tarzı elbiselerde bayılıyorum çok havalı duruyo

 5. ben hiçç beğenmiyorum. giymedim giymiyorum aslada giyinmeyi düşünmüyorummmmmm :)

 6. Oldum olası vatkadan hoşlanmam.. ihtiyacım da yok zaten.. düşük omuzlara sahip olsaydım kesinlikle kullanırdım… Yakıştırana hepsi güzel :)

 7. Ben de Ceren’e katılıyorum giymedim ve giyeceğimi de hiç sanmıyorum. Bana abartılı geliyor :)))

 8. haklısın halecim bunlar eski vatkalardan çok farklı. ben geçen gün anneannemin eskilerini deşiim belki bulurum dedim, buldum fakat hiçte bunlar gibi durmadı:))
  bunlar güzel ama

 9. BENDE BEĞENİYORUM BAZILARI ABARTI DURSADABAZI DETAYLARLA ABARTMADAN HOŞ GÖRÜNEBİLİYORLAR DA BENİM ZATEN OMUZLARIM GENİŞ OLDUĞU İÇİN KULLANAMAM :(((

 10. Yelizcim bu resimlerin markası ne? İlk ceket ve beyaz gomlek şahane duruyor.

 11. kızlar… istanbulda nerelerde var hiç bilmiyorum bu ceket ve gömleklerden bileniniz var mı??

 12. bende hiç sevmiyorum vatka olayını.. Belki omuzları düşük olanlar için idealdir. Ama son iki resim hoşuma gitti onlar bence daha giyilebilir.

 13. en sondakı sıyah omuzları tullu ye bayıldımmm,yelız yada dıger arkadaslardan bılen varsa lutfennnnnn yazsınnn,tşk.

 14. Hiç begenmedim Yelizcigim..Resimde gördügümüz vatkalar gerçekten de kmik bir görüntü oluşturuyor.Ama son resimdekine lafım yok güzel model…

 15. ben anlamıyorum… bu vatkaları 1 yıl once herhangi biri sokakta giyse ”ıyyy iğrencc” dersiniz simdi viki giydi die cok hoslanıosunuz..
  bi tarzınız olsun yahu!

 16. çoksert ve itici gelir bana yine de modellere bakınca burada çok hoş kullanılmış

 17. en aşağıda sağdaki fotoya benzer bi gömelk almıştım omuzları daha kabarıktı..hem daha uzun boylu gösterdi beni hemde yüz hatlarımı ortaya çıkarmıştı..güzel tasarımlarr

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak