Accessorize 2008 Yaz Çanta Modelleri

cantalar.jpg
cantalar2.jpg

Accessorize 2008 yaz sezonu çanta modelleri genelde kumaş üzerine işlemeler, hint boncukları ve kristallerle süslü. Bunların yanında deri çantalarda mevcut hemde double boylar ve renk renk modeller.

cantam2.JPG

Accessorize’in geçen yaz sezonundan beri gözüme kestirdiğim cici bir modeliydi ve indirimde 19 YTL’ye aldım. Ben kumaş işlemeli çantaları çok seviyorum özellikle bahar ve yaz aylarında çok sık kullandığım modellerdir. Bu modelin 2008 yaz sezonunda da benzeri satılıyor üstte çanta grubunda ikinsi sırada en başta.

cantamm.jpg

Yine Accessorize’in indiriminden aldığım bu payetli ve boncuklu çantanın işlemesini çok beğendim. O kadar inceden ve zevkli işleme yapmışlar ki ben günlerde oturup bu tarz bir çanta yaratmak istesem sıkıntıdan patlardım herhalde. İndirimde 35 YTL ‘di.

8 Comments
 1. Yelizcim bu çantaların hepsi çok cici,seninkilerde çok güzelmiş bende bunlardan birkaç tane edinmek istiyorum :)

 2. Yelizcim çok güzeller, güle güle kullan. Bu çantaların bazılarını Forum Bornova’da görmüştüm. 2,5,7,8 çok hoşuma gitti.

 3. Ceren, indirimleri bekle diyeceğim ama o zamana kadar dayanabilir misin :) ben indirimden bir çanta fiyatına iki çanta aldım:)

  Gözde, çok teşekkür ederim:)

  Bengi, teşekkür ederim kırmızı da çok güzel:) yeni sezon modelleri bir harika burada olmayan daha birçok alternatif modeller var:)

  Saadetcim, beğendiğine sevindim:) bende yeşil tonlarında çanta olmasa sana aldığımdan kendime de alırdım valla:)

  Sevgiler

 4. Accessorize’ın Kocaelide bir şubesi yok maalesef. Bursa yada İstanbul’a her gidişimde mutlaka uğruyorum. Assortie’nin de çantaları güzel idare ediyorum zorda kalınca… 4 ve 5. çantalar çok şeker tam benlik :) Senin çantalarında yaz için çok şekerler Yelizcim. Hem indirimli hem ucuz :) isabetli bir alışverilş olmuş…

 5. Alevcim üzüldüm bak şimdi sende buralara geldiğinde bakarsın artık, indirim zamanları İstanbul’a bekleriz:)
  teşekkür ederim.

  Saadetcim, ay sen kullan o senin:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak