Accessorize Çanta Modelleri

accessorize-canta2.jpgaccessorize-canta1.jpg

Accessorize yeni sezon çanta modellerini size sunmadan içim rahat etmeyecek, o kadar mağaza geziyorum bu kadar farklı ve güzel modelleri bir arada görüyorum. Aklıma gelmişken Debenhams’da güzel çantalar satıyor ama genelde deri ağırlıklı modeller var. Sezonda çok pahalı oluyor indirimden yararlanmak istiyorum diyenlere, Oliwyum Alışveriş Merkezindeki Accessorize  indirim mağazanı önerebilirim.

8 Comments
  1. Accessorize’ ye takıl kredi kartların full çeksin. Hepsi güzel Yeliz’cim hangisini alalım ki? İndirim mağazasında istediğin şeyi yakalamak çok zor ben bir türlü ordan alamadım normal mağazalarının indirimlerini kaçırmıyorum ama :)

  2. Kış sezonunun indirimi beklemek biraz zor olsa gerek :) kesenin ağzını açacaksın o zaman, en azından bir çanta alacaksın:) Oliwyum mağazasında en azından fiyat ortalaması bayağı bir aşağıda toplama ürünler olduğu için birşeyler çıkabilir yani.

  3. boşa para harcamayın,alın 2-3 hasır evde yapın..ha hasır istemio musunuz? in asagıya terzi hayri amcaya balon seklinde diktir tak bi de afilli cubuk mutlu mutlu gez :)

  4. Var öyle benim iki tane kendi kesip biçtiğim mutlu mutlu taktığım çantam :). Hepsinin yeri ayrı… biz almazsak bu ekonominin hali nice olur :))

  5. Emina,ben giymediğim pantolon kumaşından çanta diktirdim,her zaman para harcamıyoruz arada üretime geçiyoruz :)

  6. ben lise saç kesim modellerini koyarsanız sevinirim okul bitti ama olsun :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak