Accessorize’de İndirim Başladı

accessorize-kolyeler

  accessorize-küpeler

saç aksesuarı

12 Comments
  1. Yeliz’ cim ben mecburi hizmetim sebebiyle elazığ da yaşıyorum. Tatiller dışında da çok fazla Bursa’ ya gidemiyorum. Burda da accessorize gibi markaları bulamıyorum. Rica etsem pembe dükkana takı ve çanta gibi aksesuarları da koyabilir misin. İnan beni çok memnun edersin. Mango nun online satışının başladığı haberini de senden öğrendim. Nasıl sevindim anlatamam:))) internet üzerinden alışveriş hiç bu kadar zevkli olmamıştı:)

  2. Accessorize’nin tüm ürünlerine bayılıyorum indirimi bilgilendirdiğin için teşekkürler Yelizcim

  3. arkadaşlar mutlaka bakın harika şeyler var ve çok ucuz, 19 tl ye çanta, 8 tl ye küpe, 14 tl yede 2 tane bilezik aldım :)))

  4. Teşekkürler Yeliz bilgilendirdiğin için.
    Eee,gidelim,alalım o zaman :)))

  5. ayyy yarın çıkcaktım ama bu habaeri duyunca bugün çıkayım dedim ayol ne güzel :))

  6. bende aldım bir sürü şey…hepsi çok güzel ve indirimde…alamdıklarımda aklımda kaldı keşke hepsi benim olsaa :D:D

  7. indirriim mükemmel kızlar, ben avrupa yakasında oturuyorumm taksim’deki magazasında çok gzl şeyler oluyor genelde, ancak çarş günü karşıda Capitol’daki mağazasına gittiim süper indirim vardı!!!!fazla vaktim yoktu çok bakamadım ama hemen bir kolye aldım tabikide!!!44.50’den 13.25’e inmişti çünkü=))))))))))

  8. ya çok şirinler çokk güzel ama burda ki accessorize kapandı maalesef )): başka mağazası vardır da onlar uzak gidemiyorum neyse alanlar güle güle kullansın bende sizinle avunurum artık :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak