Accessorize’de İndirim

accesorize.jpg

Accesorize’de bugün %50 indirim başladı! Geçtiğimiz hafta sonu  şöyle bir baktım takılara, çantalara, kaşkollara hepsi parlak ve hoş göründü gözüme, mutlaka uğramanızı tavsiye ederim, kendinize uygun bir takı veya çanta bulabileceğinizden kuşkum yok.

10 Comments
  1. Bengicim yine satılmayan ürünleri mi indirime sokmuşlar uf:)
    Seldacım, bende gideceğim ama vaktim yok şu ara, ruh hastası bir hayranım varya sen biliyorsun konuyu, savcılık işlerini hallediyoruz.

  2. satılmayan mı bilemiyorum ama çok azdılar. indirimdekiler hangileri diye bakarken, insanın eli indirimde olmayanlara kayıyor Yeliz’cim ;)

  3. Biliyorum Yeliz biliyorum da ama sende yani şunu bil ki sen yaşadığın sürece ve böyle güzel işler yaptığın sürece kıskanılacak ve çekilemeyeceksin. Ama biliyor musun ki Yeliz, her insanın senin gibi çekemeyenleri olmaz!!!! Sadece güzel akıllı becerikli ve başarılı insanların olur. Bence ne mutlu sana. Doğru insanı delirecek gibi kıskanan arkadaşıda tebrik ediyorum ki doğru insan bulmuş kıskanmak için. İnsan kendinden üstün gördüğünü takdir edemiyorsa yada işte böyle yediremiyorsa haklı olarak, bahsi geçen davranışları yapması çok normal. Bırak kendi çapında mutlu olsunlar. Bırak küçücük zaferler kazandıklarını sanıp sevinsin garipler, şunu unutma ki Yelizciğim, it yürür kervan yürür arkadaşım.

  4. Selda’cım burada bu konuda çok fazla yorum yapmak istemiyorum yargı süreci başlamak üzere, duyarlılığın için çok teşekkür ederim .

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak