Açık Ayakkabı Çorap İkilisi

Leighton Meester arrives for the Louis Vuitton Pret a Porter sho

Açık ayakkabı içerisine çorap giymek bu kış Louis Vuitton’un tanıttığı koleksiyon ile tekrar gündeme geldi. Burada en önemli nokta her açık ayakkabı içine çorap giyilmeyeceğidir. Ayakkabının tarzı, açıklık derecesi ne kadar çoraba uygun olursa o kadar hoş duracaktır. İlk zamanlar bu trende ısınamayanlar, önümüzdeki günlerde fikrini değiştirebilir.

leighton-meester1

fotoğraflar: just jared

30 Comments
 1. siyah ayakkabı altına siyah çorap olmamış farklı bir renk daha hoş dururdu bnce

 2. Anadoluda, bu modayı yıllar öncesinden biz Türkler yaratmıştık zaten. Kısa çorap terlik ayakkabı, kısa beyaz çorap terlik ayakkabı. :))) Yabancılar yenimi bulmuş bu akımı, yazık geç kalmışlar.
  Tek kelimeyle itici… :((

 3. Fotoğraf güzelmiş,hoşuma gitti :) Ben ayakkabının modeline bağlı olarak giyerim! (;

 4. valla bence hiç hoş durmuyo ..o ne ya öle köylü gbi..illa bişey moda olunca güzel diye bi kaide yokki ..tippppp yani ..

 5. Eskiden boyle yapanlara demediklerini birakmazlardi.. Acik ayakkabiya corap giyenler gorgusuz damgası yerdi. Simdi de moda diye bakiyoruz oylemiii:)

 6. Berbat yaa bolee bısey olamazzz yaa :S ayrcaa eve ankaradaa bazen kızılayaa gıttgıımde gorebılıorm :)

 7. bence ayakkabı ıcınde corap o kadar kotu durmuo ama burda daha guzel kombin edilebilirmis:D

 8. _________________
  süppperrrr oLmuşşşşş!
  Çnkü ayakkabı harikaaa :)
  ____________________

 9. giyinmeyi yenı yenı ögrenıo gıbı durmusss. elıne gecmıne gıymıs gıbı:D

 10. en nefret ettiğim şey..isterse yıllarca moda olsun asla uymayacağımmmmmmmmmm…

 11. hiç olmamış hiççç….ben bunu denemiştim ama bukadar kötü asla olmamştı…. açık ayakkabı çorap bence güzel ama burda kombine etmek önemli ayakkabı ve çorap başta olmak üzere…….

 12. bencesi gereksiz bir çorap. ha illa da moda diyorsan daha modern bir giyim oolmalı ayakkabılar çok daha sıra dışı olabilir di. her vitrin de bu model ayakkabılar var. bencesi rahatsız edici bir seçim.

 13. tek kelimeyle berbat.moda olan şeyleri insanlar ne pahasına olursa olsun kullanıyorlar; ama bu artık bu durumu aşmış.kötü kötü çok kötü.

 14. bence fikir güzel ama Leighton Meester güzel bir seçim yapmamış aynı renk çorap ve ayakkabı hiç güzel durmamış farklı renkte olmalıydı.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak