Ayakkabı İçerisine Çorap Giymek

Geçtiğimiz ay size Louis Vuitton 2009 2010 kış koleksiyonunun tanıtımında ayakkabı içerisine giyilen çoraplardan bahsetmiştim. 2009 2010 kış modasını belirleyen New York ve Milano moda haftasında yine ayakkabı içine giyilen çoraplar dikkat çeken trendler arasındaydı. İlk 6 fotoğrafta görmüş olduğunuz görüntüler Emporio Armani koleksiyonuna ait. Hiç fena görünmüyor ne dersiniz ? Açık ayakkabı içerisine çorap giydiğimde tepki gösteren Sevgili Beste bakalım bu trende tepki gösterecek mi? :)

21 Comments
 1. Gözümüz mü alıştı nedir :) Ben de beğenmeye başladım :)

 2. Benim de gözüm alıştı artık :) kullanıyorum da. genelde babet giyiyorum içinde de çoraplar gayet hoş duruyo..

 3. gossip girl kızları yaklaşık 2 sezondur giyiyolar böyle ve bence çok şık duruyo.ama tabi okul formasının altında öyle.rengarenk babetlerin altına rengarenk çoraplar giymek zaten cesaret istiyo ama bide bunu başka türlü kombine etmek zor iş.

 4. ilk karenin ortası ile son karenin ortasındaki fotolara bayıldımm.. Gayet rahat bi trend bence.. :)

 5. yakıştırdıktan sonra neden olmasın. Aslında hoş duruyorlar.yakıştırıp öle giyen görürsem modayı yakinen takip ettiğini düşünürüm.

 6. zevk meselesi..

  besteyi bilemiyorum ama bence fena değil.Çok güzel de diyemiycem çok kötü de :)

 7. 4deki bere,9daki elbise,11deki şak çok sevimli:))azıcık burnu açıklarda çoop belki ama tamamen açıklarda olmuyor.ama bunlar diz altı çorap gibiler..kapalı ayakkabılarda etek altına zaten giyorum rengarenk çoooplar:))

 8. bende tarz bi goruntu
  ben giymiyorum cesaretim yok ama giyeni tebrik ediyorum
  başarılı

 9. yakışana tarzına uyana cidden süper oluyor kızlar.ilk 2 sıradakiler misal müthiş.hem çok feminen durmuş hem de farklı ama giymek biraz cesaret istiyor galiba:)

 10. ayakkabılar çok güzel görünüyor ama çoraplardan ğek belli olmamış:D

 11. arkadaşlar acaba böyle istanbulda
  güzel orjinal çoraplar satan neresi var birtürlü bulamadım?

 12. farklı bıı bakıs acsıı bencee bu corap ayakkabıı pek tutlmuycakk yanı bana ole gelıo dantellıı olabılrı ama dusunsenıze acık ayakkabının altına baklavalıı :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak