Açık Ayakkabı İçine Çorap

corap1

 

corap2

Açık ayakkabı içine çorap  giymem diyenlerin bu trende gün geçtikçe alışacağını düşünüyorum. Çünkü birkaç sezondur bu trend  hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor. Burberry, Dior ve Hermes vb gibi ünlü markaların koleksiyonlarının tanıtıldığı defilelerde de bu görüntülerle karşılaşmaya devam ediyoruz.

24 Comments
 1. ayakkabı içine çorap olabilir aslında öyle çok karşı değilim ama bu modellerin hiçbirini beğenmedim sadece pembiş ayakkabının içindeki çorabı beğendim ihii :))

 2. eskide koylerde açık yakkabı içine çorap giyen kadınlar olurdu kro denirdi dalga geçilirdi ama şimdilerde en iyi markalar kolleksyonlarında kullanıyor ve birden bire moda diye herkes uyguluyor çok iginç :)

 3. mrb yelizcim. rica etsem yılbaşı süprizleriyle/ hediyeleriyle ilgili konu oluşturabilirmsn.. sevgilime ve arkadaşlarıma hediye kendm bişyler yapmak istiyorum ama aklıma fikir gelmiyor;)

 4. ben alışabileceğimi hiç sanmıyorum yaz-kış ayağı üşüyen biri olarak!!!

 5. BEN EN BAŞTAKİNİ BEĞENDİM.AMA ODA ZATEN NORMAL AYAKKABI GİBİ DURUYO.PEK ISINACAĞIMI SANMIYORUM BU TRENDE

 6. istinye parkta hiç kimsenin yadırgamıycağı ama okulda herkesin bakıp alay edebilceği bi trend :)

 7. yelizcim bu haberine OSCAR WILDE’ın bir sözüyle cevap yazmak istiyorum : “Moda denilen şey o kadar çirkindir ki onu her altı ayda bir değiştirirler!!!!”

  öyle umuyorum ki bu “kör” modacılar moda diye sundukları bu çirkinliğin ne derece vahim olduğunu anlayıp değiştireceklerdir ilerleyen aylarda:)))

 8. esracım sana kesinlikle katılıyorum. ben alışmadım ,alışamadım, alışamıycamda … Giyenlere bişey diyemem herkesin kendi zevki, tarzı saygı duyarım.

 9. bunlar belki değil ama..siyah kalın bantlı açık bi ayakkabının içine dikişsiz siyah ince çorap giyildiğinde güzel görünüyo.sienna millerda da görmüştüm hatta

 10. beğenmedim artı bacaklardaki o lekeler nedir öle, çok zayıflıktan mı ki :s:s

 11. Benimde kesinlikle tercih etmiyeceğim bir moda akımı.Zaten ben bişeyi moda diye giymem,yakışırsa bana uyarsa giyerim.

  Moda geçer, stil kalır…
  _COCO CHANEL_

 12. ben bu modayı daha önceden kendim yaaratmıstım cok beğennıyrum ve bundan 3 yıl önce açık ayakkabımın içine dantel çoraplar giyiyodum ama yukardakileri pek beğenmedim kesinlikle iyi seçimler olunca çok farklı bi tasarım oluyo ve herkezin çok ilgisini çekiyo ..

 13. İlk günden beri beğenemedim. Hiçbir model ve hiçbir çorapla! Bilmiyorum bana çok itici geliyor. Önü azıcık açık ayakkabının içinden bile çorap gözükse hoşlanmıyorum. Giymedim, giymeyeceğim. Sanırım bendeki bu tiksinti, eskiden sandalet içine çorap giyen amcaları hatırlatmasından kaynaklanıyor :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak