Adil Işık Elbise Modelleri

adil-isik-elbise-1

adil-isik-elbise-2

adil-isik-elbise-3

adil-isik-elbise-4

Adil Işık 2009 yaz koleksiyonunda elbiseler dikkat çekiyor. Maxi ve orta boylarda tasarlanan modeller,  parlak renklerden, çiçek desenlerinden oluşuyor. Şu an birçok markada indirim olduğu gibi Adil Işık’da da %50 indirim var.

adil-isik-elbise-5adil-isik-elbise-6adil-isik-elbise-7adil-isik-elbise-8

19 Comments
 1. Ben pek sevmiyorum Adil Işık’ın kullandığı renkleri. Fazla canlı ve çiğ geliyor bana. Ama uçuk pembe kelebekli olan fena değilmiş.

 2. şu en başta sağdaki olanı çok beğenip denemiştim ama boyları kısa hepsinin emanet gibi oldu bana boyum 1.80 ama yukarıdakiler manken değil mi yahu:D

 3. arkadaşlar elbiseler çok güzel bunların fiyatını bilen var mı?bilgi verirseniz sevinirim

 4. Valla ben hiç beğenemedim.Pek bana göre değil.Beşiktaş pazarında daha güzelleri var :))))))))

 5. gayet güzeller bence bu sene maxi elbise ve eteklere bayılıorum tiril tiril dolaşıoruz walla

 6. ye burda böyle varda resimlerde gidiyorum ben giriyorum hatta bazen sadece vitrine bakıyorum beğenmiyorum valla açık sölim ama bağananlarde vardır tabi elbisede ipekyol ve mackha harika :))

 7. adil ışık tercih ettiğim markalardan olmadığından elbiselerini de ebeğenmedim..bence ürünleri çok kalitesiz..elbise deyince park bravo,ipekyol ve network tercihimdir..:)

 8. arkadaşlar ben çok alışveriş yapıyorum adil ışıktan tamam mağazada bu kadar harika görünmüyorlar ama rahat ve uygun fiyatları yukarıda gördüğünüz elbiseler en pahalılardan sezonda en fazla 90-100 lira oluyor ama bu elbiseler 1-2 haftaya indirime girer kesin ozaman fiyatları 30 – 40 liraya kadar düşüyor. bu arada harika kısa elbiselerde var. ben bir tane beğendim bekliyorum indirime girsin alıcam…. ( bu arada berencim evet ipekyolda harika elbiseler var ama maalesef çok pahalı her zaman almak mümkün olmuyor )

 9. fiyatlarda şöyle res1:129TL,r2:149TL, r3:129TL, r4:129TL, r599TL, r6:99TL, r7:149TL, r8:179TL(en pahalı bu), r9:59TL, r10:69TL, r11:39TL, r12:79TL, r13:149TL, r14:129TL…. bence bakmaya değer dediğim gibi indirimde % 50-60-70 düşüyorlar.

 10. ben bu tarz elbiseleri hiç sevmiyorum,gözüme çok basit görünüyorlar ne biliyim ruhu yok tuhaf işte açıklayamıyorum bile:))ayrıca adil ışık hiç sevmem…

 11. bitanem eve thaklsın fiyatlar biraz yüksek ama outlerdende de alabilrisin ğeğer ankaradaysan yıldızda ve bahçelide güzel yerler ve ipekyolu un öptüm arasucum :))

 12. izmirdeyim ve gerçekten ateş pahası… outlet bildiğim kadarıyla yok burda.önümüzdeki ay kuzenimin düğünü var bir gece elbisesi beğendim vitrinde ama sadece vitrinde. Allah’ tan fiyat yazıyorlarda girip deneyip içimde kalmadı. hemen geçip gittim. 799 tl idi.( ama evet iyi ürün iyi para) bende çok öptümmm ;)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak