ajaxWindows

logo_ajaxwindows_ie6.gif

Tarayıcı mı işletim sisteminden çıkar, işletim sistemi mi tarayıcıdan? ajaxWindows sayesinde tarayıcınızın üzerinden işletim sistemi kullanabiliyorsunuz. Ajax teknolojisi kullanılarak yapılmış bu online işletim sistemini bu adresten üye olarak kullanabilirsiniz. Firefox için herhangi bir eklenti kurmanıza gerek yok, internet explorer için activex uyarısı veriyor. Plug-in’i yükleyince internet explorer’da da kullanabiliyorsunuz. Ama ajaxWindows’u firefoxta kullanmanız öneriliyor.

Uygulamaya ilk login olduğunuzda disk kapasitesi için google hesap bilgilerini istiyor ve dosyalarınız için bu alanı kullanıyor. Bilgisayarınızdaki klasörleri senkronize edebiliyorsunuz. Ayrıca office dosyaları için ajax13, Google docs ve zoho uygulamalarını kullanabiliyorsunuz.

4 Comments
  1. Ya bu Ajax ın bahar çiçeği kokulu olanları çok güzel. Biz hep ondan kullanıyoz. Yerler pırıl pırıl oluyo. Heladada tuz ruhu kullanıyoz ama fayansların arasındaki dolguları söküyo oda. O zamanda aşşalara su kaçırıyo. Apartmanda olmaması lazım böyle şeylerin. Kavga çıkarsa o zaman kötü. Bellimi olur yarın birbirimizden kül istemek zorunda kalabiliriz.

  2. Sağol özlem bacı şimdi ormanlara gitmeye gerek yok. Kış geliyor ayılar felan acıkmışlardır, yatmadan bişeyler atıştırmak isteyebilirler netekim.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak