Altın Kelebek’te Kelebek Etkisi

altin-kelebek-kelebek1

altin-kelebek-kelebek2

altin-kelebek-kelebek3

altin-kelebek-kelebek4

altin-kelebek-kelebek5

altin-kelebek-kelebek6

Altın Kelebek Ödülleri’nde gözüme kelebek detayları takıldı, onlarıda sizinle paylaşmak istedim. Yanlız şu en son fotoğraftaki bayanı tanımıyorum ama çok artist gibi pozlar veriyordu. Ayak parmakları ayakkabıdan aşağıya doğru fırlayacaktı neredeyse. Bir de yırtmacındaki şu kelebeği evindeki perdesinden falan çıkardı herhalde:)

15 Comments
 1. bence üstündeki elbise deil perdenin ta kendisi sadece kelebekle tuttrmuş yani kelebek bi düşse…ayakkabılara gelince sanıorum bir arkadaşından ödünç almış olabilir=)

 2. ya birde şimdi dikkatimi çekti ebru nun ayakkabıları ne öyle ya 90 lardan kalma,bayağıda eski görünüyor:))bir bütün olarak çok rüküş olmuşş…tabi yeliz yeşilmeni kimse geçemezz…

 3. sondaki bayanı ben de tanımıyorum ama fiziği oldukça hoş.yakıştırmış yani.evet kelebek gümüş taşlı falan olsaydı daha hoş olurdu ama en az Megan Fox kadar cüretkar.haksızlık etmeyelim şimdi :)

 4. Etki kelebeğin olsun canım :))
  Evet,o bayanı bende tanımıyorum ama fiziği oldukça hoş. Parmakları ayakkabıdan fırlamış, guk cee yapıyor :)) Iıımmm, o kelebek uyumsuz olmuş. Daha farklı renkte olsaydı hoş olabilirdi. Elbisede olmayan dekolte yok valla. Ama inkar etmek olmaz,ne olursa olsun taşımış dekolteyi.

 5. :P Yeliz eleştirilerden hep kaçınıyordun ama artık bu kadar rüküşlüğe sen de dayanamadın değilmi :)

 6. nuray’a tamamen katılıyorum, sondaki bayan en az Megan Fox kadar cüretkar bir elbise giymiş.Bence 2 elbisede son derece basit ve çirkin görünüyor. Şık olması için tek fark kelebek yerine yılan takmak mı? Birini şık bulurken, aynı tarzda bir başka elbiseyi giyen biriyle dalga geçilmesi çok komik…

 7. daha önceki altın kelebek bölümünde yazmıştım ben zaten..bu kadın kim? çok basit diye…yelizcim çok çok haklısın çok güzel yazmışssın..tek kelimeyle iğrenç..:))

 8. bnce gayet güzel bir vücudu var ve kıyafette yakışmış,aynı kıyafeti victoria beckham giyseydi aaay çok yakışmış o kelebek oraya ne kadarda güzel olmuş derdiniz.

 9. ödül töreninden eminim herkesin aklında kalan isimlerin basında geliyor bu X bayan ve yeliz yeşilmen
  reklamın iyisi kötüsü olmaz lafını bir önceki postta olduğu gibi yineliyorum…

 10. bende beğendim.ayakkabısıda çok hoş.süper seksi bir poz.bence de dalga geçilmesi gereken bi çok kıyafet varken bu resim neden??acaba kıskançlık mı var.=P

 11. Bence duruşu çok kötü yaaa :) Ayakkabılar ve kelebek daha hoş olabilirdi.Ama güzele çuval da giydirsen güzel güzeldir.Değil mi kızlar? :)))))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak