Angelina Jolie Siyah Sever

Angelina-Jolie-001

Angelina-Jolie-002

Angelina Jolie, yeni filmi Salt’ın galasına favori rengi siyah bir elbise ile katıldı. Payet işlemeli siyah mini drape elbisesi Emporio Armani imzalı. Angelina’nın ayakkabıları ise Ferragamo.

fotoğraflar: celebutopia

8 Comments
  1. katılıyorum.nasıl güzel bir kadındır.evet yaşlanmış olabilir.o yaşta mükemmel güzelliğe sahip hala.acı olan yirmili yaşlardakilerin makyaj,yüz yapısı çok yaşlı gözükmeleri.şu kadın bi çoğuna bin basar

  2. ay bitek ben miyim ya bu kadini begenmeyen?saci cok ciliz bi kere nie o kadar uzatio?ustelik surekli kara kedi gibi siyah giyinio..ustelik ciroz olmasina ragmen nie siyah?cikss olmamis..canlan biraz renklen biraz.

  3. angelina’nın cildi çok temizmiş ya!şu nude ayakkabılar da bi bende yok galiba:)cümle alem giydi.naomi watts iğrenç görünüyor bu arada.e benim güzel kardeşim madem üst bedeninde kayda değer bir şey yok ne demeye straplez elbise giyersin ki!bari uygun bir çamaşırla durumu kurtarsaydı.bakınız:şekil 1-a, angelina ve amber.üstelik bikinisinin izleri de alenen ortada.hiç yakıştıramadım.ama saçlarının rengi çok hoşuma gitti, doğruya doğru.

  4. Hall yalnız değilsin ben de pek beğenmiyorum bu kadını, cildinin güzelliğine diyecek yok tabi fakat o kadar bakım ve itinanın doğal sonucu bu:)
    Amber in elbisesi de çok yakışmışş

  5. kate moss herkes tarafından tanrıça olarak gösterilen biri ama photoshopsuz hali suratına bakılmayacak şekilde dizleri pörsük pörsük.aralarında sadece bir yaş varken angelinaya tanrıça dememek haksızlık olur cidden.
    bende zayıfım ve siyah giyinirim hep.allı pullu renkli şeyler sevmiyorum.bunun ne kiloyla alakası var ne başka bişeyle.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak