Angelina’nın Yüzüne Ne Oldu?

angelinaangelina2

Angelina Jolie, Vendedik’te objektiflere bu şekilde yakalandı. Angelina Jolie’nin estetik bir operasyon geçirdiği söyleniyor. Sanki yüzünde bir maske varmış gibi.

38 Comments
 1. çok kötü ya.. estetık oldugu kesin ama bu şekilde pekte estetik durmamış

 2. Yabancı basın haberlerine göre bu yaraların estetik ameliyat kaynaklı olma nedeni çok düşükmüş, normalde gerdirmelerde kulak arkasında olabilirmiş yara izi..
  Çoğu site bunun photoshop ile yapılmış yalan bir resim olduğunu savunuyor..

 3. Uf çok kötü görünüyor. Ya bu hatun doğal güzel diye geçinmiyor muydu

 4. bende gördüm ama pek bişey anlayamadım..bir gariplik var diğer fotolarda saçından görünmüyor ama bu

 5. Bu konuyu bende okumuştum, aynı görüntüyü başka fotoğrafçılarda yakalamış. O yüzden kesinlikle photoshop yok diyorlar.

 6. angelina aslında bir çok resminde böyle hatta ödül gecelerindeki resimlerinde bile dikkatlice bakınca görülebilir.Bence estetikten falan değil..hastalığı vardır belki..aşırı derecede zayıf bi bayan kafası vücudundan çok daha ağır duruyo..tabi bunlara doğumlarda eklenince çokda şaşırmamak lazım diye düşünüyorum

 7. zayıflıkla ne alaksı var ben Ebru Şallı’da hiç böyle bişey görmedim daha zayıfı varsa ona da bakalım…

 8. estetik te olabilir kızlar fazla kilo vermekten sarkmıstır yüzü kesin, bir operasyon gecirmiştir.ben hiç begenmiyorum angelina yı kocaman suratı var kafasıda vücuduna göre büyük ve orantısız…

 9. ebru ve victoria’nın yüzünde bariz dolgular var ama kızlar,zapzayıf vücut, dolgun göğüs,popo ve yüz mümkün olamaz. dikkat edin zayiflayınca çoğumuzun yüzünde,göğsünde,kalçasında ciddi incelmeler oluo. düşünsenize 45 kilosunuz ama göğsünüz kocaman (istisnaları demiyorum), estetikle mümkün ancak.
  angelinanın yüzünün zayıflıktan bu hale geldiğini düşünüyorum.

 10. arkadaşlar angelina daha önceden normal kiloda olan bi bayandı bir anda iş temposu ve evlat edinmeye başladıktan sonra aniden 45 kiloya kadar düştü..ve şuan dahada zayıf görünüyor.Vikinin ve Ebru Şallının standart kiloları zaten böyleydi..Angelinanın kafasına hiçmi dikkat etmediniz çok büyük duruyo vücuduna oranla..standardının bu olmaması lazım..damarları dışarda duruyo..

 11. bu kadın çok zayıf bnce ondan ne estetik nede photoshop gibi durmuyor.kadının bırakın yüzünü vucudundaki tüm damarlar sayılıyor..

 12. zayıflıktan ölücek ve bence hiç yakışmıo kafası kocaman tamam hoş hatun ama bu kadar zayıflık insanı sağlığından eder yaaaa kemik torbası gibi orantsızzzz

 13. zayflıktan da olsa insanın orası düz kemiktir yani.sanki onun eriyomuş gbi böle anlamadım valla bişey ama normal değil insanın çenesi öle durmaz.

 14. bir kısım ünlü doktorlara göre yanak kısmına yapılan botox gibi bir operasyondan kaynaklandığı söyleniyor.Yaptıkları açıklama ise büyük bir gülümseme olmasına rağmen yanak kısmında hiç bir kırışıklığın olmaması buna karşın alnının daha yumuşak doğal olması…

 15. aman tanrım korkunç gözüküyor. aynısından nicole kidman’da da var. yüz gerdirince böyle oluyosun işte : O

 16. Zayıf bile olsa anatomik olarak çene kemiğinin öle durmasına olanak yok 70 yaşında olsa neyse diycem de bişey anlamadım nolmuş guzelim kadına):

 17. Zombiiii :S Artık yaşlandı yaaa :(
  Ama bu Photoshop kızlarr.Estetikçi kör olamıcağına göree…

  ************************

 18. Bende bir grafik tasarımcı olarak bu fotoğrafın “ben photoshop eseriyimm” diye bağırdığını söylüyorum.Bu görüntü imkansız.Photoshop la yapılmıştır.

 19. pixeller resmen kaymış fotoğrafla oynandığı bariz.aldanmayın böyle şeylere.

 20. yüzünün yan tarafındaki uzantı ne öyleya anlayamadım ama gerçekten kötüya interneten makyajsız ünlüler diye araştırın gözlerinize inanamazsınız kızlar

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak