Anisa Diko’nun Tasarımları / Sizden Gelenler


Anisa Diko bu sene ilki düzenlenen Fashion tv’nin düzenlediği genç tasarımcılar yarışmasında üçüncü olmuş. Yolladığı fotoğraflar yarışmada sunduğu tasarımları bizlerle paylaşmak istemiş. Çok süslü ve hoş elbiseler bunlar. Blogumu çok beğendiğini vakti oldukça bakmaya çalıştığını söylüyor. Anisa ilgine teşekkür ederim, başarılar diliyorum.

18 Comments
 1. şık tasarımlar ama çok renkliler. bu kadar renkli hawaide falan giyilebilir.yada 23 nisan şenliklerinde.

 2. Ya bence çok güzeller =) Hatta Süperler tam benlik cıvıll cıvıll

 3. Çok pozitif bir ruh haline bürünmemi sağlacak giysi tasarımları bunlar… Anisa’yı kendi meslektaşım olarak tebrik ediyorum.Taklitçi olmadığı ve ruh haline yanıstan bir kreasyon hazırladığı için..Yalnız bi mesleğe çok gönül vermesi ve hiç pes etmemesini tavsiye ediyorum.Önünde kendini kanıtlaması gereken setler var.

 4. bende çok renkli deil kıyafetlere baktınızda her kıyafette 2 renk üzerinde yoğunlaşılmış. üzerindeki çiçekler farklı renklerde ve onlarda aynı renkte olsa bi anlamı olmazdı biraz bakmayı bilmek gerek bence.. çok güzel tasarımlar ve tebrikler…

 5. Teşekkürederm serap güzel sözlerin için.Aynı zamanda diğer beğenen arkadaşlara da teşekkürediyorm…
  Evet tasarımlarım çok renkli hatta dahada renkli olabilirdi.. john galliano’yu takip ediyormusunz bilmiyorum ama onun tasarımları dahada renkli ve ben bayılıyorum. Benim hoşuma gidiyor.. bunlar hazırgiyim giysileri değilki hepsi show amaçlı yapılmış giysiler bunuda belirteyim..

 6. anisa ellerine ve emeğine sağlık. biz hep sokak kıyafetlerine göre yorumluyoruz. show amaçlı bakıldığında renkler daha sıcak geliyor.ama modellerine bayıldım.

 7. Evet sanırım blogu takip eden arkadaşlar bunu göz ardı etmişler.Defileler sadece show maksatlıdır.Defilede görmüş olduğumuz atıyorum renk,desen,kesim,stil senenin modası olucaktır.Defileleler sadece bize sezonun modası ile ilgili ufak,minik sırlar verir….

 8. renkler cıvıl cıvıl insanın içini açıyor ama tasarımları hiç beğenmedim doğrusu ne bulmuşsa koymuş sanki yaratıcılık göremedim ben yapmak adına yapılmış gibi… faza mı acımasızca eleştirdim dersiniz… buda bnm fikrim tabi;)

 9. nevruz senin tasarım anlayışın nedir bilmiyorum ama (tabi herkez beğenecek değil).. ben eleştirilere açığım fakat seninki eleştiriden öte olmuş. tasarımlarımda ne bulduysam eklemedim aksine o çiçekleri giysiye uydurmak için çok araştırdım. resimde göründüğünden çok daha güzeller emin olabilirsin….eleştiri yaparken dikkat et

 10. Selam Anissa, Çok tebrik ederim başarılarının devamını dilerim…Tasarımların çok cici, cıvıl cıvıl bayıldım gerçekten … Ellerine sağlık harika görunuyorlar…
  günay

 11. Tebrikler çok beğendim cıvıl cıvıl olmuş başarılar diliyorum.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak