Anna Sui Gossip Girl Koleksiyonu

anna-sui-gossip-girl-1

anna-sui-gossip-girl-11

Anna Sui, Target mağazası için “Anna Sui Gossip Girl for Target” adlı bir koleksiyon hazırladı. Target’in Alexander McQueen ile işbirliğinden sonra Anna Sui ile yapmış olduğu bu işbirliği de çok konuşulacak gibi.

Anna Sui’nin Gossip Girl yıldızları Serena, Blair, Vanessa ve Jenny için tasarlamış olduğu koleksiyonda, Serena’nın mini elbisesinden Blair’in kurdelesine kadar ilgi çekici tasarımlar hazırlanmış. 13 Eylül’de satışa çıkacak koleksiyon target.com sitesinde satılacak.

anna-sui-gossip-girl-2anna-sui-gossip-girl-3anna-sui-gossip-girl-4anna-sui-gossip-girl-5

11 Comments
  1. int alabiliyorsak oleyyyyyy o zamn :)) çok güzeller çünkü ben bir elbise ve etke tutkunu olarka hiraka bir haber diyorum buna teşk yelizcim cicim :))

  2. anna sui’yi çok beğeniyorum krem rengi elbise de çok güzelmiş bayıldım:)

  3. kıyafetlerde bişey dikkatimi çekti, ya çok hoş ve güzel ya da besleme gibi gösterecek kadar bebeksi modeller. iyi bir tasarımcının aynı iş için bu kadar farklı tarzlarda çizim yapması ilginç geldi bana. diziyi seyretmediğim için karakterleri tanımıyorum. belki de ondandır. karakterlere göre çizim yapılıyorsa normaldir.

  4. 1. jenny :) 2. serena :D VE 3. BLAİR :))))) blairin tarzına hayranım spr giyinio e doaldr annesi moda tasarımcısı

  5. diziyi severek izliorum kıyafetlerde çok hoşuma gitti açıkçası biraz havalılar ama değişik kombinlerle güzel durabilir

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak