Anne Hathaway’de İnce Topukları SeçtiFotoğraflar: dailymail.co.uk
Anne Hathaway Elle dergisi tarafından düzenlenen “Women In Hollywood Tribute” adlı organizasyonda ince topuklu ayakkabılarla Victoria Beckham’ın kulaklarını çınlattı.

13 Comments
 1. Ayaklarına yazık bu kadınların. Daha az topuk ile de ne kadar şık olunacağı hakkında herhangi bir bilgileri yok mu merak ediyorum.

 2. Burcu, benim için rahatlık ön planda. Bu kadar ince uzun topuğunda çok estetik durduğunu düşünmüyorum. Özellikle minyon tipteki bayanlarda çok abartı duruyor.

 3. okadar kaba görünen burun kısmına rağmen böyle ince ve yüksek topuk hiç yakışmamış.ne estetik var ne bişey.amaç boy uzatmakmı desem dikkat çekmekmi.bilemedim.yakışmamış ikisinede.

 4. topuk kucuk olunca daha shik durur bence hem ince topuklular fazla yok bu yil daha cok kalin kucuk topuklar moda..

 5. kokosh sana aktılmıyorum.ince topuğun modası geçmezki.klasik oldu.buradaki ayakkabılar bencede hoş değil.ama bende 10 cm ve üzeri topuk giyiyorum.boyum 1,75 olmasına rağmen.çünkü alışkanlık.

 6. Ne bileyim topuk ince olunca ayakkabının önü küt mü durmuş yoksa gerçekten önü çok mu küt. Bence hiç güzel olmamış

 7. allahım bu nasıl bir şey…
  ben babetlerimle tökezliyorum habire, bunlarla düşsem komaya girerim garanti.

 8. İnce topuk yerine göre şıktır.Fakat önü bu kadar kalın olan bir ayakkabıya bu kadar ince topuk yakışmamış bana kalırsa..Evet,ben de yerine göre uzun ince topuk kullanıyorum,yürümekte zorlanmıyorum.Ama bu tarzda değil..Sıklıkla spor,babet veya kısa topukları tercih ediyorum..Ayrıca Yeliz gerçekten sana katılıyorum minyon tipli bayanlarda gerçekten aşırı abartılı duruyor..

 9. arkadaşlar size bişe diyimi ben bu senenin modasını pek beğenmiyorum çok salaş ve saçma geliyor bana modacılar biraz daha özen ve itina lütfen ayakkabılar çok çirkin!!!!

 10. ben bu iki kadına da gıcık oluyorum niyeyse.Ama güzel giyiniyorlar.

 11. bu kadar topuğu asla giyemem bnce ewde çalışmışlar olamaz böle bişi incecik bi topuk yani hmn kırılır :D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak