Anne Kız Aynı Babetle

katie-suri-1

Katie Holmes kızı Suri ile birlikte ayakkabı alışverişine giderken aynı modelde babet giymişler. Bu yaştaki bir kızın ayakkabılara bakışına bakar mısınız. Anne kız babet giysinler elbette ama geçenlerde Suri’ye giydirdiği topuklu ayakkabılar çok anlamsızdı.

 Leighton Messter’in tarzına benzer giyim tarzıyla dikkat çeken Suri, geleceğin moda ikonası olarak adlandırılıyor.

fotoğraflar: justjared-dailymail

16 Comments
 1. ayy nekadar güzel bişşey bence ben hatunu pek sevmiyorum ama kız belli ikoncan olcak :)) annesinden daha şık giyiniyor şekerler :))

 2. çok tatlılarrrrr..büyüdükçe annesine daha çok benzemeye başlamış…aynı papiyi giymeleri harikaaaaaa..:)

 3. ayy ben çok beğendim çok şekerler yaa :)) ama kız ikoncan olcak belli annesinden bile güzel giyniyorl dimi şekerler :))

 4. İşte buna bayıldım :)
  Benimde hayalimde var.
  Kızım olursa aynı elbiseyi giymek:)
  Oğlum olursa da babasıyla aynı giydirmeyi düşünüyorum.

 5. bu kızın benden süslü olduğu kesin 25 yaşımda olmama rağmen topuklu ayakkabıyı sadece özel gün ve gecelerde kullanan bana karşı 3 yaşında suri cruise:D neyseki babet yerinde ve çok tatlı bi seçim olmuş artık eşit şartlardayız:D

 6. çok şekerrrr…benimde 1 yaşındaki kızımla aynı tişörtlerim var…anneler gününde ikimiz aynı giyinmiştik.::))))

 7. bende oğlumla eşimi aynı giyidiriorum dışarı çıkarken çok hoş oluyolar :)) kızım da olursa onlada ben bir olcazz işteeee ;)

 8. ayakkabı ayağını mı vurmuş acaba dicem ama saçma olacak..o ne gerçekten babetin içindeki?

 9. yazık bu çocuğa ya acıyorum walla düşmüş iki piskopatın eline sırf gazetelerde iki satır görünelim diye bebekliğinden beri tutturmuşlar bi moda ikonası diye bu daha şimdiden bunları düşünürse çocukluğunu yaşamazsa ileride alın size l.lohan vakası daha..
  biz çamurlarda yuvarlanıyoduk be çocukken yemişim modasını şimdi bile ne giycem diye düşünmekten darlanıyorm

 10. nermincim bende aynı senim gibi düşünüyorum,ben 1yıllık ewliyim şimdi bebek düşünüyoruz inş. bi bebegim olursa bende aynı senin dedigini uygulamayı düşünüyorum.

 11. bence ayaginda babet corabi mi deniyo bilmiyorum ama oyle bi corap var ve azcik gorunuyo sevmedim bide ne kadar buyuk ayaklari var Kstie nin:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak