Annerler Günü Hediyelerimiz -2 / Olay ve Max Factor ürünleri

Annerler Günü için hazırlamış olduğumuz diğer hediyemiz ise 2 kişiye Olay ve Max Factor ürünlerinden oluşan bu paket.

– Max Factor yeni Xperience Volumising Mascara
– Max Factor ruj
– OLAY Total Effcets Nemlendirici Gece Kremi
– OLAY total Effects Göz Kremi
– OLAY Regenerist Peeling Etkili Termal Cilt  Bakımı

Not: Yarışmamız Pazartesi günü başlayacak. Facebook ve twitter bağlantılı yarışmalar olduğu için bu hesapları takibe almanız gerekmektedir.

Ürünler hakkında bilgi:

Max Factor yeni Xperience Volumising Mascara
Kirpiklerde kelebek etkisi!
Max Factor ile ağırlık hissi yaşamadan, kirpiklerinize üç kata kadar hacim veren yepyeni bir maskara deneyimi yaşamaya hazır olun! Max Factor yeni Xperience Volumising Maskara, ödüllü fırçası ile kirpiklerin kökten uca belirgin ve pürüzsüz olmasını sağlayarak kelebek kadar hafif kirpikler sunuyor.

Bakışlar bir kadın için en etkileyici araçtır! Gözlerinizi ve büyülü bakışlarınızı anlamlı kılmanın sırrı da doğru rimel kullanmaktan geçiyor. Makyaj uzmanlarına göre kirpiklerin sadece hacimli ve gösterişli görünmesi değil aynı zamanda nasıl hissettirdiği de önemlidir. Makyaj uzmanlarının son gözdesi, Max Factor’ün Xperience Volumising Maskara ile yepyeni ve inanılmaz bir mascara deneyimi yaşamaya hazır olun!

Kirpiklerinizi daha hafif hissettiren ve daha kıvrık görünmesini sağlayan Max Factor yeni Xperience Volumising Maskara, Max Factor’un eşsiz teknolojisi ile üretilmiş üç kata kadar hacim veren fırçasının tek bir darbesi ile gösterişli bakışlarınızı vurgularken aynı zamanda maksimum hacim sağlıyor. Max Factor yeni Xperience Volumising Maskara’nın hassas uygulama teknolojisi, benzersiz iFX fırçanın yumuşak ve esnek kıllarının arasındaki mikro kanallar sayesinde maskarayı eşit şekilde yayarken her sürüşte kirpikleri birbirinden ayırıyor ve çözüyor. Böylece çok çarpıcı ve dolgun bir görünüm elde ediliyor.

Uluslararası makyaj uzmanı Pat McGrath, bu yılki Londra Moda Haftası’nda doğal parlaklık görünümünü elde etmek için kuliste yeni Max Factor Xperience Volumising Maskara’yı kullandım,” diyor. “Kirpikler çok önemli ve bu görünümü elde etmek için denge şart” diyen Pat McGrath, Max Factor’ün ödüllü iFX fırçası, kirpikleri kaldırıp belirginleştirmek için gerekli miktarda maskarayı aktarmakta çok başarılı” diyor.

Ünlü makyaj uzmanı Nur Toktay, “Max Factor Yeni Xperience Volumising Maskara ile göz alıcı ve gösterişli kirpikler yaratmak artık benim için daha kolay” diyor. Nur Toktay, Max Factor Yeni Xperience Volumising Maskara’nın, üç kata kadar hacim sağlarken hiç ağırlık hissi vermediğini ve en dipten en uca kadar volümlü ve daha yüksek kirpikler yaratmak için eşsiz bir maskara olduğunu belirtiyor.

Max Factor Xperience Volumising Maskara ile üç kata kadar göz alıcı ve gösterişli hacim veren teknoloji ile hafif ve kıvrık kirpikleri keşfetmeye hazır olun!

Yenilenen OLAY Total Effects Serisi ile

yaşlanma karşıtı 7 bakım bir arada!

Kadınların ihtiyaçlarını anlayarak onlara çözüm önerileri sunan dünya kadınlarının cilt bakım uzmanı OLAY, Total Effects Serisi’ni yeniledi. Geliştirilen formülü ile yüzde 75 daha güçlü olan Yeni OLAY Total Effects Serisi, yaşlanma karşıtı 7 etkiyi bir arada sunarak, sadece 7 dakikada salon bakımını evde yapabilme imkanı sağlıyor.

 

Yaşlanmayı geciktirmek isteyip de kendine uzun zaman ayıramayan kadınlar için OLAY’den iyi bir haber var. OLAY, Total Effects Serisi’ni yeniledi. Geliştirilen formülü ile yüzde 75 daha fazla antiaging gücü olan ve salon bakımını evde yapabilme imkanı sunan yeni OLAY Total Effects Serisi ile cildinizde oluşan istenmeyen ve rahatsız eden kırışıklıkları gidererek, yaşlılık belirtilerini en aza indirebilirsiniz.

 

Yeni OLAY Total Effects Serisi, benzerlerinden farklı olarak içerdiği 7 farklı yaşlanmayı geciktirici ve koruyucu bileşeni ile cildinizi yeniliyor. Serinin içerdiği Niacinamide Vitamin B3, cildi sıkılaştırırken, yüzeydeki hücrelerin daha fazla yenilenmesini sağlıyor. Böylece cilt lekelerden arınırken, daha güzel bir dokuya sahip olup birleştirilmiş pro-vitamin B5 yapısı ile cildin nem seviyesi yeniden yükseliyor. Ayrıca, yeni OLAY Total Effects’in eşsiz anti-oksidan yapısı, içinde bulunan E ve C vitaminleri, cilde zarar veren güneş ışığı, aşırı yorgunluk ve sigara gibi dış kaynaklı faktörlerin olumsuz etkilerine karşı cildin korunmasına yardımcı oluyor.

 

Yeni Olay Total Effects Serisi’nin tanıtım toplantısına katılan Clarita’s Way kitabının yazarı Clara Seren Amram, yaşlanma ile mücadelenin içten başladığına ve dışarıdan da önemli desteklerle, gözle görülebilir ve sürdürülebilir bir hale geldiğine dikkat çekti. Amram, “Ruhun ve bedenin birbiriyle ve dünya ile kusursuz uyumunu sağlayacak adımlardan oluşan bir yaşam felsefesini benimsememiz gerekiyor. Vücudumuzu sevmemiz ve onurlandırmamız gerekiyor. Cildimiz, yaşlanmanın etkilerini ilk hissettiğimiz organımız. İçeriden cildimizi tazelerken cildimizin yenilenmesini sağlamak için günlük bakımını da ihmal etmememiz gerekiyor. Tabiat, bize sahip olduğumuz cilt türüne göre, geniş mucizevi gıdalar yelpazesi sunuyor. Buna destek olarak gerçekleştirdiğimiz yüz bakımı da yaşlanma ile mücadelede etkili oluyor. Biz kadınları; kariyer, ev yönetimi, çocuk gibi çok fazla sorumluluk alanımız var ve vaktimiz kısıtlı. Tam da bu noktada yeni OLAY Total Effects Serisi, bize pratik bir yaşlanma karşıtı bakım öneriyor. Güzellik salonlarındaki özel bakımı eve getiriyor.”

 

Olay Total Effects Serisi ile en iyi sonucu almak için gece yatmadan önce ve sabah kalktıktan sonra OLAY Total Effects Temizleme Sütü veya yüz temizleme jeli ve tonik ile birlikte günde iki defa cildinizi temizlemeniz önemli. Sabahları yeni geliştirilmiş OLAY Total Effects Nemlendirici Gündüz Kremi ve gece yatmadan önce OLAY Total Effects Nemlendirici Gece  Kremi ile cildinize ihtiyacı olan koruma ve nemi kazandırın. OLAY Total Effects Serum ve göz bakım kremi ile de cildinize ihtiyacı olan özel bakımı sağlayabilirsiniz. Haftada bir uygulayacağınız OLAY Total Effects Maske’nin yoğun antiaging içeriği sayesinde yaşlanmanın 7 işaretinin hepsine karşı cildinizin gözle görülür derecede gençleşmesine yardımcı olabilirsiniz.

 

 

OLAY Yaşlanmayı Geciktirici Çoklu-Performans İndeksi (Multi-Performance Index) dermatologlar tarafından onaylandı

Cillte yaşlanma pek çok etkenin bir araya gelmesiyle gerçekleşiyor. Bu nedenle, Olay Total Effects Serisi bir çok yönden fayda sağlayacak şekilde geliştirildi. Yeni OLAY Total Effects Serisi’nin Çoklu Performans İndeksi (MPI), Ekim 2007’de gerçekleştirilen Dünya Dermatologlar Konferansı’na katılan 4 binin üzerindeki dermatolog tarafından onaylandı. Çoklu-Performans İndeksi; yeniden yapılanma, güçlendirme ve koruma ile ölçülüyor.

Cildin her bir hücresini tek tek yenilen, kendi kendine ısınan peeling etkili bakım!

OLAY Regenerist Peeling Etkili Termal Cilt  Bakımı

Profesyonel bakımlardan ilham alınarak geliştirilen, OLAY Regenerist Peeling Etkili Termal Cilt  Bakımı, suyla aktifleşen ve kendi kendine ısınan formülü sayesinde cildi ısıtararak ve gözenekleri rahatlatarak, cildi özel bakım uygulamalarına daha hazır hale getirir. İçerisindeki mikro kristaller sayesinde, cildi ölü hücrelerden arındırır.

 

Hava kirliliği, mevsimsel değişiklikler, makyaj ve günlük stres, cildin yüzeyinde kir ve yağ birikimlerine neden oluyor. Bu birikim de gözenekleri kapatarak sivilcelerin ve siyah noktaların oluşmasına yol açıyor. Bununla birlikte ölü hücreler de cildin bu üst katmanında toplanarak, sağlıksız ve mat bir görünüme yol açıyor.

Hemen hemen bütün kadınlar, öncelikle yüz güzelliğini ön plana çıkarmayı tercih eder. Yüz bakımının ilk adımı da cilt temizliğiyle başlıyor. İster makyajlı olun, ister makyajsız, cildinizi düzenli olarak her gün temizlemeniz gerekiyor. Bu nedenle yüz bakımı için biraz daha zaman ayırmanız gerekiyor.

 

Siz de profesyonel cilt arındırma işlemi yaptırmayı aklınızdan geçiriyorsanız, profesyonel cilt arındırma etkisi sunan OLAY Regenerist Peeling Etkili Termal Cilt Bakımı’nı deneyin. Isı yayan bu formül, mikro kristaller içeriyor ve hızlandırılmış temizleme özelliğiyle, cildi ölü hücrelerden arındırıyor. Durulandığı anda, canlılığı artmış, yenilenmiş bir cilt sağlıyor. Sadece 10 günde, profesyonellerden ilham alan sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Bakım kremleri uygulaması için cildi hazırlıyor.

 

Uluslararası cilt bakım uzmanı Anastasia Acchileos, OLAY Regenerist Peeling Etkili Termal Bakım’dan en iyi neticeyi almanız için yüzünüzü hafifçe ıslattıktan sonra, ürünü uygulamanızı ve minik dairesel hareketlerle cildinize masaj yapmanızı tavsiye ediyor. Ardından, termal cilt bakımını temizlemek için, yüzünüzü ılık bir suyla yıkamanızı ardından da gözeneklerinizi sıkılaştırmak için son kez soğuk suyla cildinizi yıkamanızı tavsiye ediyor. Bu sayede, cildiniz tamamen arınmış ve yenilenmiş gibi hissedecek.

OLAY Regenerist Peeling Etkili Termal Cilt Bakımı Deneyenler Onaylıyor

Yapılan testlere göre, geçmişte profesyonel yüz arındırma işlemi yaptıran kadınların yüzde 98’i, OLAY Regenerist Peeling Etkili Termal Cilt Bakımı’n, yaptırdıkları işlemin yerini tutacağını belirtiyor.

 

3 Comments
  1. MAX FACTOR ürünlerini çok seviyorum:) olayın göz çevresi kremi süper herkese tavsiye ederim:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak